مکمل نوروویتون

Neuroviton

خواص نوروویتون

خواص نوروویتون1

بهبود سلامت سیستم عصبی-عضلانی

خواص نوروویتون2

افزایش انرژی، کاهش خستگی و استرس

خواص نوروویتون3

کمک به رفع گرفتگی عضلات

خواص نوروویتون4

بهبود عملکرد ورزشی ورزشکاران

ویژگی‌های مکمل نوروویتون

کمک به رفع گرفتگی عضلات

از عوامل مهم و تاثیرگذار در گرفتگی و کرامپ‌های عضلانی کمبود منیزیم می‌باشد. منیزیم به جذب کلسیم و پتاسیم کمک می‌‎کند که این امر موجب عملکرد بهتر عضلات می‌گردد.

کاهش شدت میگرن

یکی از دلایل سر درد‌‎های میگرنی می‌تواند کمبود منیزیم خون باشد. طبق مطالعات انجام شده منیزیم به اندازه دارو‌های تجویز شده برای میگرن میتواند بر روی سر درد‌های میگرنی تاثیرگذار باشد.

افزایش انرژی کاهش استرس و خستگی روزانه

منیزیم و گروه ویتامین‌های ب در مبارزه با استرس نقش دارد. تحقیقات نشان می‌دهد گروه ویتامین‌های ب می‌توانند به طور قابل توجهی برای بهبود خلق و خو تاثیرگذار باشد و پاسخ فیزیولوژیکی به استرس را کاهش دهند.

بهبود علائم سندرم پیش از قاعدگی

کمبود منیزیم یکی از فاکتور‌های مسبب ایجاد و تشدید علائم پیش از قاعدگی پیشنهاد شده است. اثر بخشی درمان با منیزیم و ترکیب با ویتامین‌های گروه ب باعث بهبود معناداری در احتباس مایعات، خلق و خو و تحریک پذیری در علائم قبل از قاعدگی می‌شود.

بهبود عملکرد‌های شناختی و زوال عقل

ویتامین‌های گروه ب نقش مهمی در مغز و سیستم عصبی انسان دارد کمبود ویتامین ب2 می‌تواند علائم از دست دادن حافظه را نشان دهد.

ویتامین ب6 نیز برای ساخت انتقال دهنده‌های دستگاه عصبی نقش مهمی را ایفا کند.

کمک به سلامت استخوان و دندان

منیزیم برای حفظ ساختار استخوان و دندان ضروری است. یکی از مواد تشکیل دهنده استخوان‌ها بوده و در تنظیم متابولیسم کلسیم نقش مهمی دارد. کمبود منیزیم یکی از عوامل پوکی استخوان به شمار می‌رود از این رو به سلامت استخوان و دندان کمک می‌کند.

کنترل قند خون و رفع مقاومت انسولین

کمبود منیزیم و افزایش دفع منیزیم در ادرار افراد مبتلا به دیابت نوع 2 رخ می‌دهد. منیزیم نقش مهمی در متابولیسم قند خون دارد و کمبود منیزیم مقاومت به انسولین را افزایش می‌دهد و میل به مصرف شیرینی جات را بالا می‌برد.

سلامت قلب و عروق

طبق تحقیقات انجام شده منیزیم در کاهش فشار خون می‌تواند موثر باشد و همینطور در حفظ تعادل الکترولیت‌ها موثر است که موجب حفظ ریتم نرمال قلبی می‌شود.

مزایای استفاده از مکمل نوروویتون

مکمل نوروویتون ایکس مارت به واسطه ترکیبات منحصر به فرد آن که شامل منیزیم و ویتامین‌های B6، B2، B1 و B12 می‌باشد نقش اساسی در سلامت سیستم عصبی-عضلانی، قلب و عروق، سلامت استخوان و دندان و بهبود خلق و خو ایفا می‌کند. ویتامین‌های گروه ب به بدن کمک می‌کنند غذا را به انرژی تبدیل کند و تاثیر مستقیمی بر سطح انرژی، عملکرد مغز و متابولیسم سلولی شما را دارند. مکمل نوروویتون به حفظ سلامت سیستم عصبی و عملکرد مناسب عضلات و همینطور به رفع خستگی کمک می‌کند.

تیامین نقش حیاتی در رشد و عملکرد سلول‌های مختلف دارد.ویتامین ب1 برای متابولیسم گلوکوز و عملکرد اعصاب و ماهیچه و قلب ضروری است.

همچنین در جریان الکترولیت‌ها به داخل و خارج سلول‌های عضلانی و عصبی نقش دارد. تیامین به مبارزه با افسردگی و کاهش سریعتر علائم آن کمک می‌کند و در عین حال خلق و خو فرد را تثبیت می‌کند. دریافت کافی تیامین به بهبود تمرکز و حافظه کمک می‌کند.

اثرات مکمل نوروویتون در بدن

مکمل نوروویتون ایکس مارت با داشتن ترکیبات بی نظیر، برای پیشگیری از گرفتگی عضلات توصیه می شود. همچنین این مکمل در افزایش سطح انرژی بدن و بهبود خلق و خو موثر است.
مواد تشکیل دهنده خواص
منیزیم Mg رفع گرفتگی عضلات سنتز پروتئین و تولید انرژی - افزایش عملکرد ورزشی - کاهش علائم افسردگی - تنظیم سطح گلوکز خون - کمک به سلامت قلب و عروق - دارای خاصیت ضد التهابی - پیشگیری از سر درد‌های میگرنی - کمک به سلامت استخوان و دندان
ویتامین B1 تولید انرژی - تشکیل گلبول قرمز - تقویت سیستم ایمنی - بهبود افسردگی - حمایت از سیستم عصبی بدن - کمک به سلامت قلب و عروق
ویتامین B2 حمایت و تشکیل گلبول قرمز خون - تولید انرژی - کاهش ریسک ابتلا به سرطان - کمک به سلامت بینایی
ویتامین B6 پیشگیری از کم خونی - بهبود حالت تهوع در بارداری - کاهش ریسک ابتلا به آلزایمر - کاهش علائم پیش از قاعدگی - کمک به رفع گرفتگی عضلات
ویتامین B12 کمک به تولید گلبول قرمز و پیشگیری از کم خونی - سلامت دستگاه عصبی - پیشگیری از پوکی استخوان - کاهش سطح هموسیستئین و حمایت از سلامت قلب و عروق - رفع خستگی و بی حالی

نظرات خریداران مکمل نوروویتون

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل نوروویتون رو میخوای؟

اگر همش در طول روز احساس ضعف و خستگی می کنی یا خیلی زود به زود مریض میشی، با نوروویتون شادابی رو به بدنت برگردون. نوروبیون نزن، نوروویتون بخور!

راهنمای مصرف مکمل نوروویتون

چرا باید نوروویتون مصرف کرد؟

مکمل نوروویتون ایکس مارت حاوی 350 میلی‌گرم منیزیم می‌باشد که به کاهش اسپاسم عضلانی و سلامت سیستم عصبی و عضلانی بدن کمک می‌کند.

منیزیم یک ماده معدنی فراوان در بدن است. منیزیم کوفاکتور در بیش از 300 آنزیم است که واکنش‌های بیو شیمیایی مختلف از جمله سنتز پروتئین، عملکرد عضلات و اعصاب و کنترل قند خون و تنظیم فشار خون را در بدن تنظیم می‌کند.

مکمل نورووویتون ایکس مارت حاوی ویتامین‌های گروه ب که شامل ویتامین ب1،ب2،ب6 و ب12 می‌باشد.

ویتامین ب1 یا تیامین به عملکرد‌های اساسی مانند یادگیری، حافظه و بهبود خلق و خو کمک می‌کند. طبق مطالعات انجام شده تیامین برای تولید انتقال دهنده ‌های عصبی ضروری است. با برطرف کردن کمبود انرژی به کم کردن علائم ضعف و بی حالی فرد کمک می‌کند.

ویتامین ب2 به تجزیه پروتئین‌ها، چربی‌ها، کربوهیدرات‌ها کمک می‌کند که نقش مهمی در حفظ انرژی بدن دارد. نوروویتون ایکس مارت به رفع خستگی و افزایش سطح انرژی بدن کمک می‌کند.

ریبوفلاوین یا ویتامین ب1 به تبدیل کربوهیدرات به ATP کمک می‌کند.ATP  برای ذخیره انرژی در بدن ضروری است. محققان معتقدند که بین ریبوفلاوین، عملکرد سلول‌‍ های میتوکندری و میگرن ارتباط وجود دارد و التهاب عصبی را کاهش  می‌دهد. نوروویتون ایکس مارت می‌تواند علائم میگرن را به حداقل برساند.

ویتامین ب6 نقش کلیدی در رشد مغز و اعصاب دارد.بیش از 100 واکنش شیمیایی دیگر در متابولیسم استفاده می‌شود. ویتامین ب6 دارای خاصیت آنتی اکسیدان و ضد التهابی است که در ساختن DNA و انتقال دهنده‌های عصبی بدن در گیر است.

نوروویتون ایکس مارت حاوی 100 میلی‌گرم ب6 یا پریدوکسین می‌باشد که مقدار قابل توجهی از این ویتامین می‌باشد  که در پیشگیری و درمان کم خونی، ارتقا سلامت مغز و اعصاب و همینطور رفع حالت تهوع در دوران بارداری کمک کننده است.

ویتامین ب12 یک ماده مغذی است که به سلامت گلبول قرمز و سلول‌های عصبی کمک می‌کند.همچنین در پیشگیری از کم خونی که موجب خستگی،ضعف و رنگ پریدگی در افراد می‌شود کمک می‌کند.

کمبود ب12 با افزایش میزان افسردگی و اختلالات خلقی در افراد مسن مرتبط است

برخی از شرایط ممکن است به این معنی باشد که بدن شما به ویتامین ب بیشتری نیاز دارد. این موارد شامل سن، بارداری، انتخاب های غذایی، شرایط پزشکی، ژنتیک، داروها و مصرف الکل است. مکمل نوروویتون ایکس مارت در این موارد میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

کسانی که از رژیم های گیاهخواری یا وگان پیروی می کنند به  منظو ر جبران کمبود‌های تغذیه‌ای خود می‌توانند از مکمل نوروویتون ایکس مارت بهره ببرند.

مکمل نوروویتون ایکس مارت حاوی ویتامین‌های گروه ب می‌باشد که نقش مرتبطی در حفظ عملکرد صحیح مغز ما دارند. مقادیر کافی ویتامین ب در بدن برای عملکرد مطلوب فیزیولوژیکی و عصبی ضروری است.

بدن برای سالم ماندن و انجام عملکردهای حیاتی به منبع ثابتی از منیزیم نیاز دارد. مکمل‌ نوروویتون ایکس مارت می‌تواند راهی مفید برای افزایش دریافت منیزیم برای افرادی باشد که از طریق رژیم غذایی خود منیزیم کافی دریافت نمی‌کنند.

مکمل نورویتون ایکس مارت که به واسطه ترکیبات خود  در شکل گیری گلبول‌های قرمز و پیشگیری از کم خونی و افزایش سطح انرژی فرد تاثیرگذار است به این منظور افرادی که دچار کم خونی ناشی از کمبود ویتامین‌های گروه ب می‌باشند میتوانند از مصرف این محصول بهره ببرند.

تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که مکرراً استرس دارند، در مقایسه با افرادی که معمولاً استرس ندارند، سطح منیزیم خون کمتری دارند.

یک مطالعه در سال 2017 روی 112 فرد مبتلا به افسردگی انجام شده است که مصرف منیزیم به مدت 6 هفته منجر به بهبود قابل توجهی در علائم افسردگی و اضطراب شد.

مصرف مکمل نوروویتون ایکس مارت به تامین منیزیم و ویتامین‌های گروه ب کمک می‌کند.

کمبود منیزیم یکی از عوامل تشدید علادئم سندرم قبل از قاعدگی می‌باشد که کاهش علایم سندرم قبل از قاعدگی به خاطر اثر آرام بخشی منیزیم در کنترل تحریکات عصبی عضلانی می‌باشد.

مکمل نوروویتون ایکس مارت به واسطه ترکیبات منحصر به فرد خود می‌تواند عملکرد ورزشی افراد را افزایش دهد.

منیزیم به منظور کنترل فشار خون و پیشگیری از فشار خون بالا می‌تواند کمک کننده باشد.

سطوح پایین منیزیم موجب کاهش سطح کلسیم و پتاسیم در بدن می‌شود که منجر به افزایش احتمال پوکی استخوان در فرد می‌شود.

مکمل نوروویتون ایکس مارت میزان قابل توجهی از منیزیم و ویتامین‌های گروه ب را داراست که به همین منظور موجب کاهش علائم میگرن می‌شود. طبق تحقیقات افرادی که دچار کمبود منیزیم هستند اغلب دچار میگرن می‌شود.

مکمل نوروویتون ایکس مارت به واسطه داشتن منیزیم و میزان قابل توجهی از ویتامین‌های ب1، ب2، ب6، ب12 انتخاب مناسبی برای ارتقا سلامت سیستم عصبی-عضلانی و رفع گرفتگی عضلات می‌باشد.

مکمل نوروویتون ایکس مارت در سوئیس فرموله شده و کیفیت فوق العاده ای دارد.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

زمان مصرف این مکمل اهمیت چندانی ندارد. این ثبات مصرف روزانه است که بیشترین اهمیت را دارد در حالی که برخی از محققین مصرف مکمل منیزیم را درست قبل از خواب توصیه می‌کنند.

ممکن است چند هفته طول بکشد تا افراد اثرات کامل آن را احساس کنند. اما بیشتر افراد پس از یک هفته افزایش سطح انرژی را گزارش می‌کنند.

بلی- ویتامین‌های گروه ب، تاثیر به سزایی در جلوگیری از ریزش مو دارند.

ویتامین های گروه ب برای افراد مبتلا به سنگ کلیه مضر نیستند. در حقیقت ، برخی از مطالعات نشان داده اند که ب6 در واقع ممکن است به افراد مبتلا به اگزالات ادرار بالا کمک کند. منیزیم با اتصال به اگزالات و فسفات در کلیه ها، مانع از اتصال این یون‌ها به کلسیم و کاهش تولید سنگ‌های کلسیمی می‌شود. با این وجود بهتر است برای مشاوره در مورد استفاده از این مکمل با پزشک خود مشورت کنید.

سوالات متداول درباره نوروویتون
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن