مکمل آرتونیک

آرتونیک-04

خواص آرتونیک

ArthoNik icons-05

بهبود سلامت مفاصل و غضروف‌ها

ArthoNik icons-07

بهبود تحرک و انعطاف پذیری مفاصل

ArthoNik icons-08

پیشگیری از تخریب غضروف و مفاصل

ArthoNik icons-06

کاهش علائم آرتریت

ویژگی‌های مکمل آرتونیک

تسکین درد مفاصل

میزان کلاژن در بدن با افزایش سن کاهش می‌یابد، خطر ابتلا به اختلالات دژنراتیو مفصلی مانند آرتروز افزایش می‌یابد. مکمل‌های حاوی کلاژن می‌توانند با تحریک تولید کلاژن به بهبود سلامت مفاصل کمک کنند.

کمک به کاهش التهاب مفاصل

یکی از مزایا متیل سولفونیل متان(MSM) خاصیت ضد التهابی آن است. التهاب یکی از عوامل بیماری‌هایی از جمله آرتریت است که متیل سولفونیل متان با کاهش التهاب،علائم این بیماری را کاهش می‌دهد.

کاهش درد مفاصل

کندروئیتین سولفات تا حدودی درد آرتروز را تسکین می‌دهد و عملکرد مفاصل را بهبود می‌بخشد.

پیشرفت آرتروز را کاهش می‌دهد. در حالی که نیاز به دارو‌های ضد التهاب را کم می‌کند.

افزایش دامنه حرکت مفاصل

کندروئیتین سولفات و متیل سولفونیل متان هر دو موجب کاهش التهاب و درد مفاصل می گردند، در نتیجه موجب افزایش دامنه حرکات در مفاصل می‌شوند. انحطاط می‌تواند با محدود کردن حرکت در مفصل همراه باشد که مکمل های حاوی کندروئیتین با بهبود این علائم کمک می‌کند.

آرتونیک
کمک به ساخت غضروف

کندروئیتین یکی از گزینه‌های درمانی غیر جراحی برای ترمیم غضروف هستند. کندروئیتین سولفات یکی از گزینه‌های درمانی غیرجراحی برای ترمیم غضروف هستند. این ماده از تخریب غضروف جلوگیری کرده و باعث تشکیل غضروف جدید می‌شود.

تسریع ترمیم زخم

کلاژن فراوان‌ترین شکل پروتئین ساختاری در بدن است که در حفظ سلامت بافت همبند و ساختار تاندون برای تحمل مقاومت در برابر تنش‌های ضربه‌ای کمک می‌کند.

کلاژن در ترمیم و بهبود زخم و مفاصل و تاندون‌ها تاثیرگذار است. کلاژن خوراکی علائم دردناک مفاصل را کاهش می‌دهد.

بهبود تورم مفاصل

متیل سولفونیل متان به طور قابل توجهی تورم مفاصل را کاهش می‌دهد. کندروئیتین در کاهش درد و سفتی افراد مبتلا به استئوآرتریت موثر است.

بهبود علائم آرتروز (استئوآرتریت)

متیل سولفونیل متان به تولید کلاژن و بافت پیوندی مفاصل تاندون و رباط‌ها کمک می‌کند. بیماران مبتلا به آرتریت دارای علائم مانند درد مفاصل، خشکی مفاصل، مشکلات زانو و کمر درد و کاهش دامنه حرکت دارند که متیل سولفونیل متان به بهبود این علائم کمک شایانی می‌کند.

مزایای استفاده از مکمل آرتونیک

کلاژن از فراوان ترین پروتئین‌های ساختاری بدن است که در مفاصل، تاندون‌ها و رباط بدن وجود دارد. مکمل آرتونیک به واسطه داشتن کلاژن برای مفاصل بسیار مفید است و از ابتلا به بیماری‌هایی نظیر آرتروز و ورم مفصل جلوگیری می‌کند. کندروئیتین سولفات با توقف از بین رفتن غضروف و ترمیم غضروف از دست رفته عمل می‌کند. متیل سولفونیل متان به عنوان کاهش دهنده التهاب و درد به ویژه در آرتریت نقش مهمی دارد. مکمل آرتونیک به حفظ سلامت مفاصل و عملکرد مناسب آن کمک می‌کند.

میزان کلاژن در بدن با افزایش سن کاهش می‌یابد.خطر ابتلا به اختلالات دژنراتیو مفصلی مانند آرتروز افزایش می‌یابد. برخی از مطالعات نشان می‌دهد که مکمل‌های کلاژن ممکن است به بهبود علائم استئوآرتریت و کاهش درد مفاصل کمک ‌می‌کند.

مصرف کلاژن منجر به بهبود قابل توجهی در سفتی مفاصل و علائم کلی آرتروز می‌شود.

اثرات مکمل آرتونیک در بدن

مکمل آرتونیک بواسطه داشتن کلاژن، کندروئیتین و متیل سولفونیل متان برای مفاصل بسیار مفید است و التهاب آنها را کاهش می دهد. همچنین از بیماری هایی نظیر آرتروز و ورم مفاصل پیشگیری می کند.
مواد تشکیل دهنده خواص
کلاژن ترمیم مفاصل - بهبود عملکرد مفصل - کاهش تخریب غضروف - تسکین درد در مفصل - کاهش التهاب مفصل
متیل سولفونیل متان تقویت سلامت مفصل - کاهش التهاب در مفصل - کاهش درد مفصل - خاصیت ضد التهابی - افزایش سرعت ریکاوری در مفاصل - تقویت سیستم ایمنی
هیالورونیک اسید هیدراته نگه داشتن مفاصل - سلامت پوست - کاهش التهاب مفصل - کاهش سفتی مفصل - روان کنندگی مفصل - تسکین درد مفصل – کمک به استحکام استخوان
کندرویتین افزایش انعطاف مفصل - حمایت از سلامت مفصل - کمک به استحکام مفصل - کاهش التهاب در مفصل - کاهش علائم آرتریت - تقویت سلامت استخوا ن - بهبود عملکرد مفصل

نظرات خریداران مکمل آرتونیک

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل آرتونیک رو میخوای؟

اگر میخوای التهاب مفاصلت رو کم کنی و از ابتلا به آرتروز یا ورم مفاصل پیشگیری کنی، مکمل آرتونیک بهترین انتخابه.

راهنمای مصرف مکمل آرتونیک

آرتونیک با مفاصل چه می کند؟

مکمل آرتونیک به واسطه داشتن ترکیبات منحصر به فرد خود در سلامت مفاصل بسیار کمک کننده است. کلاژن یک جز کلیدی در استخوان، ماهیچه، تاندون، رباط و مفاصل است.

طبق مطالعات انجام شده در افراد مبتلا به آرتروز نشان داده است که مصرف کلاژن منجر به بهبود قابل توجهی در سختی مفاصل و علائم کلی آرتروز می‌شود. مکمل آرتونیک با دارا بودن کلاژن در بیماری‌هایی مانند استئوآرتریت و روماتوئید دژنراتیو تاثیر گذار است.

محققان معتقدند که کلاژن ممکن است که بافت‌ها را برای ساخت کلاژن تحریک کند که به نوبه خود منجر به کاهش التهاب و حمایت بهتر از مفصل و کاهش درد شود.

با بالارفتن سن سنتز کلاژن به مرور کاهش پیدا می‌کند. خطر ابتلا به بیماری‌هایی مثل روماتیسم و استئوآرتریت افزایش می‌یابد. کلاژن به حفظ یکپارچگی غضروف کمک می‌کند. پروتئین ساختاری است که از مفاصل محافظت می‌کند.

 

کلاژن موجود در آرتونیک باعث بهبود درد، سختی صبحگاهی حساسیت و تورم می‌شود.

کندروئیتین سولفات ماده‌ای است که عمدتا در غضروف مفاصل یافت می‌شود. مکمل آرتونیک برای تقویت غضروف مفاصل و محدود کردن آنزیم‌های تجزیه کننده غضروف در نظر گرفته شود.

کندروئیتین تاثیر مفیدی بر مفاصل آرتروز دارد و به روش‌های مختلفی به کاهش درد و بهبود دامنه حرکت کمک می‌کند.

همچنین کندرویتین موجود در آرتونیک باعث کاهش یا توقف از دست دادن غضروف می‌شود که می‌تواند منجر به مشکلات مفصلی شود.

کندروئیتین به واسطه ساختار خود موجب جذب آب و موجب هیدراته ماندن غضروف ها و مفاصل می‌شود .

کندروئیتین از فعالیت آنزیم‌هایی که مسئول تجزیه غضروف هستند جلوگیری کند. هیالورونیک اسید مانند ساختار داربست به به بافت‌ها اجازه رشد می‌‎دهد.

آرتریت از شایع ترین بیماری‌های مفصلی است که درد، ناتوانی و هزینه‌های اجتماعی و اقتصادی زیادی ایجاد می‌کند. مکمل آرتونیک به واسطه دارا بودن کلاژن به حفظ ساختار غضروف  و کاهش علائم بیماری کمک می‌کند.

متیل سلفونیل متان یک ترکیب حاوی گوگرد است که راهی طبیعی برای تسکین درد مفاصل، کاهش التهاب و تقویت سیستم ایمنی می‌باشد.

آرتونیک به طور قابل توجهی التهاب در بدن را کاهش می‌دهد. طبق مطالعات انجام شده دریافت مکمل‌‍‌های حاوی متیل سولفونیل متان کیفیت کلی زندگی در بیماران بهبود یافته و مشکل کمتری در راه رفتن و بلند شدن از رخت خواب گزارش کردند.

متیل سولفونیل متان موجود در آرتونیک سفتی کمر و درد هنگام حرکت را کاهش می‌دهد.

متیل سولفونیل متان دارای اثرات ضدالتهابی است که موجب کاهش سطح سایتوکان‌های التهابی می‌شود.

در هنگام ورزش آسیب عضلانی و آسیب مفاصل شایع است که می‌تواند عملکرد تمرینات ورزشی را مختل کند. آرتونیک می‌تواند به کاهش التهاب و استرس اکسیداتیو و ریکاوری عضلات را تسریع بخشد.

آرتریت بیماری التهابی رایج مفاصل است که باعث درد، سفتی و کاهش دامنه حرکتی در مفصل می‌شود. آرتونیک به کمک متیل سولفونیل متان در بهبود علائم آرتریت موثر است.

اسید هیالورونیک با افزایش رشد سلول‌ها و بافت‌‌های جدید به رشد و توسعه غضروف و استخوان مفصل کمک می‌کند.

آرتونیک به واسطه دارا بودن اسید هیالورونیک نقش مهمی در کاهش التهاب مفاصل و درد ناشی از آسیب یا تخریب بافت دارد.

اسید هیالورونیک بافت را هیدراته نگه می‌دارد.  

سن فرد در سلامت مفاصل بسیار موثر است. با افزایش سن ممکن است افراد دچار درد و التهاب در مفاصل شوند.

ورزشکاران در سنین بالاتر بیشتر دچار مشکلات مفصلی می‌شوند.

مکمل آرتونیک در مواردی مانند درد‌های مفصلی در ورزشکاران و سنین بالاتر می‌تواند موثر باشد.

کندروئیتین یکی از مشتقات گلوکوزامین است که به انعطاف پذیری مفصل کمک می‌کند.

یکی از موادی که به طور طبیعی در مفاصل و غضروف وجود دارد اسید هیالورونیک می‌باشد که به عنوان روان کننده عمل می‌کند. اسید هیالوورنیک یک ترکیب مهم برای سلامت مفصل می‌باشد.

آرتونیک علاوه بر کمک به تسکین درد در مفاصل در افزایش تحرک و انعطاف پذیری مفاصل نیز موثر می‌باشد.

استئوآرتریت شایع ترین مشکل مفصل در ورزشکاران است که موجب از بین رفتن غضروف و فرسایش مفصل صورت می‌گیرد.

آرتونیک همچنین در کاهش التهاب در تاندون‌ها نیز موثر باشد.

کندروئیتین علائم و نشانه‌های التهاب را کاهش می‌دهد. متیل سولفونیل متان به عنوان یک عامل ضد التهاب در استرس‌های اکسیداتیو عمل می‌کند و از تخریب بافت غضروف و مفاصل جلوگیری می‌کند.

آرتوینک اثر بخشی بالایی در بازسازی و روان سازی مفاصل هم در روند روزانه فرد و همچنین در طولانی مدت دارد.

آرتونیک به واسطه ترکیبات منحصر به فرد خود موجب تقویت مفاصل، انعطاف پذیری بالا و کاهش درد و تورم مفاصل می‌شود.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

برای اینکه اثرات قابل مشاهده آرتونیک بر روی مفاصل خود را داشته باشید، باید به صورت منظم برای حداقل 12 هفته تا 24 هفته مصرف کنید. مطالعات نشان می دهد که علائم آزاردهنده درد مفاصل یا درد مفاصل ممکن است با کلاژن حدود 3 تا 6 ماه بهبود یابد.

مکمل آرتونیک به منظور تقویت مفاصل، کاهش التهاب و درد در مفصل می‌تواند مصرف شود. همچنین آرتونیک در جلوگیری از تخریب و افزایش دامنه حرکت در مفاصل نیز موثر می‌باشد.

مکمل آرتونیک به منظور بهبود شرایط مفاصل در افراد منع مصرف خاصی ندارد. افرادی که تحت درمان با دارو‌های ضد انعقادی هستند حتما از پزشک یا داروساز مشورت گیرند.

بلی، آرتونیک به واسطه ترکیبات منحصر به فرد خود که شامل کلاژن، کندروئیتین ، هیالورونیک اسید و متیل سولفونیل متان می‌شود در کاهش درد و علائم آرتریت تاثیرگذار است.

سوالات متداول درباره آرتونیک
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن