مکمل کلسی هیل ایکس مارت

مقدار کلسیم
برابر با دو کاسه ماست

مقدار ویتامین D
برابر با 10 عدد تخم مرغ

کلسی هیل

مقدار ویتامین k 
برابر با 100 گرم پنیر

مقدار ویتامین E
برابر با یک قاشق غذاخوری روغن آفتابگردان

خواص کلسی هیل

کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان

کمک به افزایش توده استخوانی و بهبود تراکم استخوان

افزایش استحکام استخوان ها

کمک به ترمیم و بازسازی استخوان های ضعیف و آسیب دیده

ویژگی‌های مکمل کلسی هیل ایکس مارت

کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان

پوکی استخوان منجر به افزایش ریسک شکست‌های استخوانی می‌گردد و این موضوع موجب کاهش کیفیت زندگی فرد و ناتوانی می‌گردد و مصرف مکمل کلسی هیل در جلوگیری از پوکی استخوان موثر است.

کمک به افزایش توده استخوانی

تراکم استخوان توسط چند عامل کنترل می‌شود که برخی ازاین عوامل تغییر ناپذیر و برخی قابل تغییر هستند.

تغذیه و فعالیت بدنی از عوامل موثر در تراکم استخوان هستند، مصرف کلسیم و ویتامین دی به بهبود کیفیت استخوان کمک می‌کند.

افزایش استحکام استخوان‌ها

مواد معدنی در ساختار استخوان نقش موثری در حفظ استحکام و مقاومت فشاری استخوان دارند.

مکمل کلسی هیل با تامین این مواد مغذی به افزایش استحکام استخوان کمک می‌کند.

کمک به ترمیم و بازسازی استخوان‌های ضعیف

در برخی از موارد به دلیل بیشتر شدن فعالیت سلول‌های استخوان خوار به مرور تحلیل استخوان از تشکیل آن پیش می‌گیرد و فرد دچار نرمی استخوان می‌گردد.

مکمل کلسی هیل ایکس-مارت  با تامین کلسیم و ویتامین دی به ترمیم و بازسازی استخوان‌های دچار نرمی و آسیب کمک می‌کند.

کلسی هیل
جلوگیری از تجمع کلسیم در دیواره عروق

وجود ویتامین کا2 در یک مکمل کلسیمی نکته بسیار مثبتی است، زیرا این ویتامین از رسوب کلسیم در دیواره عروق جلوگیری می‌کند و ریسک تصلب شرایین را کاهش می‌دهد.

افزایش تراکم استخوان

اگر بخواهیم از پوکی استخوان جلوگیری کنیم، یکی از اقدامات موثر افزایش تراکم استخوان است.

مصرف مواد معدنی همچون کلسیم به افزایش تراکم استخوان کمک می‌کند.

جلوگیری از تحلیل استخوان

مصرف مکمل کلسی هیل با افزایش فعالیت سلول‌های استخوان ساز در جلوگیری از تحلیل استخوان موثر است.

جلوگیری از شکست های استخوانی

یکی از نگرانی‌های اصلی در افراد دچار پوکی استخوان، بروز شکست‌های استخوانی است.

مصرف مکمل کلسی هیل با تامین مواد معدنی مورد نیاز استخوان به افزایش تراکم استخوان کمک کرده و در جلوگیری از بروز شکست‌های استخوانی موثر است.

مزایای استفاده از مکمل کلسی هیل

مکمل کلسى هیل ایکس مارت حاوى ترکیبات مورد نیاز براى سلامت استخوان‌هاى بدن است. این مکمل حاوی کلسیم، ویتامین D3، ویتامین K2 و ویتامین E است. بدن ما برای حرکت ماهیچه‌ها، ترشح هورمون‌ها، ساخت و حفظ استخوان‌های قوی به کلسیم نیاز دارد. کلسی هیل می‌تواند خطر ابتلا به پوکی استخوان و شکست استخوان‌های ضعیف را کاهش دهد.

کلسیم

ویتامین K

ویتامین D3

ویتامین E

کلسیم فراوان ترین ماده معدنی بدن است و در بدن انسان نقش‌های اساسی بر عهده دارد که می‌توان به نقش آن در سیگنالینگ درون سلولی، انقباض و انبساط عروق، انعقاد خون، انتقال عصبی، عملکرد عضلانی و ترشح هورمون اشاره کرد.

کلسیم در جلوگیرى از خطر ایجاد پوکى استخوان (استئوپروز)، افزایش استحکام استخوان‌ها، جلوگیرى از شکستگى استخوان‌ها، کاهش خطر ایجاد فشار خون و جلوگیرى از بروز بیمارى‌هاى استئومالاسى و راشیتیسم (نرمى استخوان) موثر است.

اثرات مکمل تغذیه‌ای کلسی هیل در بدن

مصرف مکمل کلسی هیل با تامین کلسیم و ویتامین دی مورد نیاز استخوان به حفظ سلامت استخوان و افزایش تراکم استخوان کمک می‌کند و در جلوگیری از پوکی استخوان موثر است.
مواد تشکیل دهنده خواص
کلسیم افزایش استحکام استخوان‌ها - جلوگیرى از خطر ایجاد پوکى استخوان - جلوگیرى از شکستگى استخوان‌ها - کاهش خطر ایجاد فشارى خون بالا - جلوگیرى از بروز بیمارى‌هاى استئومالاسى و راشیتیسم (نرمى استخوان)
ویتامین K2 ماده مغذى ضرورى براى سلامت استخوان‌ها - بهبود تراکم استخوان‌ها - کاهش خطر شکستگى استخوان - ترمیم و بازسازى استخوان‌هاى ضعیف و آسیب دیده - کمک به تنظیم میزان مصرف و جذب کلسیم در بدن - کمک به کاهش فعالیت سلول‌هاى دخیل در تجزیه استخوانى - کمک به سلامت قلب و عروق
ویتامین D3 جلوگیرى از بروز پوکى استخوان و راشیتیسم - جلوگیرى از ضعف عضلانى - افزایش جذب کلسیم از روده‌ها - کمک به کاهش دفع کلسیم از کلیه‌ها - جلوگیرى از بروز ابتلا به سرطان‌ها
ویتامین E داراى ترکیبات ضد پوکى استخوان - داراى خاصیت آنتى اکسیدانى - داراى خاصیت ضد التهابى - جلوگیرى از تحلیل استخوان و غضروف از طریق کاهش تولید رادیکال‌هاى آزاد

نظرات خریداران مکمل کلسی هیل ایکس مارت

می‌توانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل کلسی هیل رو میخوای؟

مکمل تخصصی استخوان کلسی هیل از تحلیل و شکستگی استخوان جلوگیری میکنه و با افزایش استحکام استخوان ها از آنها محافظت میکنه. پس برای جلوگیری از پوکی استخوان از کلسی هیل ایکس مارت استفاده کنید تا همیشه استخوان های مستحکمی داشته باشید و با کهولت سن استخوان شما دچار تحلیل نشه.

راهنمای مصرف مکمل کلسی هیل

چرا باید مکمل کلسی هیل استفاده کنیم؟

به خاطر داشته باشید که استخوان یک ساختار پویا است که دائما در حال ساخت و تخریب است، توانایی سازگاری با فعالیت، تغذیه و محیط هورمونی دارد و متشکل از یک ماتریس کلاژنی، مواد معدنی و پروتئین می‌باشد. استحکام استخوان با رسوب کلسیم و فسفات در ماتریکس کلاژنی افزایش می‌یابد.

درکودکی، بلوغ و بزرگسالی ساخت استخوان بیش از تخریب استخوان است. به دلیل اینکه ساخت استخوان از زمان جنینی آغاز می‌شود، به تغذیه سلامت مادر باید به عنوان یک شاخص موثر در توده استخوانی کودک باید توجه کرد.

اگر تعادل بین ساخت و تخریب استخوان بهم بریزد، فرد دچار پوکی استخوان می‌گردد.

پوکی استخوان موجب کاهش توده استخواني و از دست رفتن کیفیت ساختار استخوان می‌گردد، این بیماری منجر به افزایش احتمال بروز شکست‌های استخوانی  می‌گردد.

پوکی استخوان علت‌های متعددی دارد، افزایش سن، یائسگی، عدم فعالیت بدنی، ابتلا به برخی از بیماری‌ها، مصرف بعضی داروها و کمبود کلسیم و ویتامین دی منجر به بروز پوکی استخوان می‌گردد.

 

مصرف مکمل کلسی هیل با تامین کلسیم و ویتامین دی مورد نیاز استخوان به حفظ سلامت استخوان و افزایش تراکم استخوان کمک می‌کند و در جلوگیری از پوکی استخوان موثر است.

 

مصرف کافی کلسیم برای دستیابی به حداکثر توده استخوانی بسیار مهم است و میزان از دست دادن استخوان مرتبط با افزایش سن را اصلاح می‌کند. در طول دهه گذشته، شواهد قانع کننده ای با توجه به اثرات کلسیم در رژیم غذایی بر سلامت استخوان در تمام گروه‌های سنی به دست آمده است.

از این رو مصرف مکمل کلسیم کلسی هیل یک اقدام موثر در جهت افزایش تراکم استخوان است.

 

کلسیم ماده معدنی اصلی در تشکیل استخوان‌هاست، 99% کلسیم در استخوان‌ها و دندان‌ها ذخیره شده است. بدن جهت حفظ مقادیر کلسیم در خون، عضلات و مایع داخل سلولی از کلسیم استخوان‌ها به عنوان منبع کلسیم استفاده می‌کند.

مکمل کلسی هیل با داشتن 1200 میلی گرم کلسی کربنات به تامین کلسیم مورد نیاز بدن کمک می‌کند.

یکی از مواد مغذی بسیار موثر در بهبود جذب کلسیم ویتامین دی می‌باشد، مکمل کلسی هیل در کنار کلسیم حاوی 400 واحد ویتامین D3 است.

ویتامین D3 عملکردهای مهمی در بدن دارد،

پوست افراد سالمند کفایت کمتری در تولید ویتامین D به دنبال جذب اشعه ماورا بنفش نشان می‌دهد، چرا که پوست آنها نازک تر و دارای سلول کمتری برای سنتز ویتامین D است.

در افراد سالمند میزان قرارگیری در معرض آفتاب و فعالیت بدنی نیز کمتر است و کلیه ها نیز توانایی کمتری در تبدیل این ویتامین به فرم فعالش دارند.

از این در افراد سالمند اهمیت مصرف ویتامین دی در کنار کلسیم دو چندان است، مکمل کلسی هیل یک گزینه مناسب جهت تامین این دو ماده مغذی ضروری است.

افزایش مصرف ویتامین D می‌تواند به طور قابل توجهی خطر شکستگی استخوان در افراد مسن را کاهش دهد.

 

ویتامین K یک ویتامین محلول در چربی است که در حفظ سلامت استخوان‌ها موثر است.

مطالعات نشان می‌دهد که ویتامین‌های K2 و D3  به صورت هم افزایی در متابولیسم استخوان کار می‌کنند.

مکمل کلسی هیل در کنار کلسیم و دی حاوی ویتامین K2 است.

ویتامین k2 با تنظیم یکی از پروتئین‌های موثر در استحکام استخوان، به بهبود کیفیت استخوان کمک می‌کند.

افراد مسن بیشتر در معرض خطر ابتلا به کمبود ویتامین K  قرار دارند که احتمالاً به دلیل کاهش تولید ویتامین  k2 در روده افراد مسن است.

در مطالعه‌ای بر روی 241 بیمار پوکی استخوان، تحت درمان با ویتامین K2 ، نتایج نشان دهنده کاهش وقوع شکستگی در این افراد است.

مکمل کلسی هیل حاوی 90 میکروگرم ویتامین K2 است که بهبود کیفیت ساختار استخوان کمک می‌کند.

وجود ویتامین K2 در مکمل های حاوی کلسیم در جلوگیری از رسوب کلسیم در دیواره عروق و کاهش ریسک تصلب شرایین موثر است.

ویتامین E یک ویتامین محلول در چربی است و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می‌باشد.

تاثیر ویتامین E روی استخوان نشان دهنده وجود ترکیبات ضد پوکی استخوان در ویتامین E است.

مکمل کلسی هیل حاوی 10 میلی گرم ویتامین E است که از تحلیل استخوان جلوگیری می‌کند.

 

مکمل کلسی هیل ایکس-مارت ترکیب منحصربفردی از کلسیم، ویتامین D3، ویتامین K2 و ویتامین E است.

کلسی هیل در سوئیس فرموله شده و کیفیت فوق العاده ای دارد.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

این محصول علاوه بر کلسیم و ویتامین دی، دارای ویتامین K  و E نیز هست که به بهبود کیفیت و  تراکم استخوانی کمک می‌نماید.

افراد مبتلا به سنگ کلیه، اگر بنا به تشخیص پزشک نیاز به دریافت مکمل کلسیم داشته باشند، بهتر است به جای این محصول، از مکمل‌های حاوی کلسیم سیترات استفاده کنند. هر چند توصیه می‌شود این افراد حداقل نیمی از کلسیم مورد نیاز خود را از مواد غذایی دریافت کنند و در طول روز نیز آب بیشتری بنوشند.

مکمل کلسیم باید با 2 ساعت فاصله از لبنیات، مواد غذایی حاوی فیبر و سبوس بالا، چای، نوشابه و مواد غذایی حاوی اگزالات (مانند اسفناج، ریواس، چغندر، فلفل سبز و ...) استفاده شود. همچنین بهتر است مکمل‌های حاوی آهن در زمان دیگری از روز مصرف شوند.

بهترین زمان مکمل کلسیم کلسی هیل همراه با وعده غذایی و حدود ساعت 6 و 7 عصر می‌باشد.

سوالات متداول کلسی هیل
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن