مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت

پرفکت نیل اند اسکین-03

خواص پرفکت نیل اند اسکین

هر قرص حاوی ۵۰۰ میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده نوع ۱ و ۳

جلوگیری از چین و چروک پوستی

افزایش رطوبت پوست

استحکام و تقویت ناخن ها

ویژگی‌های مکمل پرفکت نیل اند اسکین

کمک به تولید کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید

مصرف مکمل پرفکت نیل اند اسکین به واسطه داشتن کلاژن هیدرولیزشده در افزایش تولید کلاژن، الاستین و هیاورونیک اسید موثر است.

جوانسازی پوست و کاهش چین و چروک

یکی از روش های موثر در جوانسازی پوست مصرف مکمل کلاژن می باشد، مکمل پرفکت نیل اند اسکین با داشتن مواد مغذی مورد نیاز پوست به شادابی و جوانی پوست کمک می کند.

افزایش آبرسانی پوست

کلاژن هیدرولیزشده با تحریک تولید کلاژن و هیالورونیک اسید به بهبود آبرسانی پوست کمک می کند.

افزایش خاصیت ارتجاعی و قوام پوست

مصرف مکمل کلاژن با افزایش تولید کلاژن به حفظ خاصیت ارتجاعی و قوام پوست کمک کرده و از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

تسریع ترمیم زخم

ترمیم زخم نیازمند مراحل به هم پیوسته ای است، در این میان مصرف زینک، ویتامین ث و کلاژن هیدرولیزشده به تسریع روند ترمیم زخم کمک می کند.

کمک به کاهش لک های پوستی

لک های پوستی ظاهر ناخوشیندی بر روی پوست دارد، یکی از علت های لک های پوستی قرارگیری در معرض نورخورشید و عدم استفاده از ضد آفتاب است.

مصرف مکمل پرفکت نیل اند اسکین به واسطه داشتن ویتامین ث از بروز لک های پوستی جلوگیری می کند.

کمک به درمان مشکلات پوستی

تغذیه یکی از عوامل موثر بر سلامت پوست است، کمبود های مواد مغذی منجر به اختلالات پوستی نظیر بروز آکنه، راش های پوستی و… می گردد.

افزایش مقاومت و استحکام ناخن

بیوتین، زینک و سه ماده معدنی سلنیوم، مس و منگنز از مواد مغذی موثر در حفظ استحکام ناخن ها و جلوگیری از شکنندگی ناخن های دست و پا است.

مزایای استفاده از مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت

پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت، مکمل تخصصی پوست و ناخن است که با داشتن ترکیب بی نظیری از مواد مغذی به سلامت پوست و افزایش استحکام ناخن‌ها کمک می‌کند. این مکمل حاوی کلاژن هیدرولیز شده است که ظاهر پوست را بهبود بخشیده و منجر به افزایش آب رسانی، خاصیت ارتجاعی و قوام پوست می‌شود و چین و چروک پوست را کاهش داده و خاصیت جوان سازی دارد و به استحکام ناخن‌ها و کاهش دفعات شکستن آنها کمک می‌کند.

کلاژن هیدرولیز شده

ویتامین C

بیوتین

ویتامین D3

مس

کلاژن هیدرولیز شده کلاژنی است که شکسته شده و وزن ملکولی پایینی دارد و جذب آن آسان‌تر است

در سال‌های اخیر استفاده از مکمل‌های حاوی کلاژن هیدرولیز شده، به عنوان محصول ضد پیری رایج شده، زیرا مکمل خوراکی حاوی کلاژن هیدرولیز شده به لایه‌های عمیق تر پوست می‌رسد و فیزیولوژی و ظاهر پوست را بهبود بخشیده و منجر به افزایش آب رسانی، خاصیت ارتجاعی و قوام پوست می‌شود و چین و چروک پوست را کاهش داده و خاصیت جوان سازی دارد.

اثرات مکمل پرفکت نیل اند اسکین

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت به واسطه داشتن کلاژن هیدرولیزشده در کنار سایر ترکیبات منحصربفرد به جوانسازی پوست و رفع چین و چروک کمک می‌کند.
مواد تشکیل دهنده خواص
کلاژن هیدرولیز شده تحریک تولید کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک - کاهش سرعت روند پیرى پوست - بهبود فیزیولوژى و ظاهر پوست - افزایش آب رسانى، خاصیت ارتجاعى و قوام پوست - داراى خاصیت جوان سازى پوست - کاهش چین و چروك پوست - کاهش منافذ باز پوست - بهبود ضخامت لایه درم و حفظ قوام پوست
ویتامین C داراى خاصیت آنتى اکسیدانى - کمک به سنتز کلاژن - کمک به سلامت پوست، مو و ناخن - جلوگیرى از سرطان پوست
زینک کمک به سلامت و شادابى پوست - تسریع ترمیم زخم - محافظت از پوست در برابر نور خورشید - بهبود زگیل هاى پوستى - افزایش سرعت رشد ناخن ها
ویتامین D3 داراى خاصیت ضد پیرى - کمک به درمان بیمارى هاى پوستى همچون پسوریازیس و لک و پیس - کمک به جلوگیرى از سرطان پوست و بیمارى هاى پوستى
بیوتین افزایش مقاومت و استحکام ناخن - جلوگیرى از اختلالات ترکیبات اسید چرب پوست - کمک به درمان آکنه پوستى - جلوگیرى از ایجاد ضایعات پوستى
سلنیوم محافظت از چربى غشا سلولى در برابر آسیب استرس اکسیداتیو - جلوگیرى از هایپوپیگمنتیشن مو و پوست - افزایش سرعت رشد ناخن ها
مس افزایش پیوند کراس لینک بین کلاژن و الاستین - کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
منگنز جلوگیرى از آسیب هاى پوستى از طریق خنثى کردن رادیکال هاى آزاد - استحکام ناخن ها - جلوگیرى از شکنندگى ناخن ها

نظرات خریداران مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین رو میخوای؟

همه این مکمل سبد ایکس مارت رو به تخصصی ترین محصول پوست و ناخن میشناسن! پس اگه دنبال نجات پوست و ناخن تون هستید، مقصد شما همین جاست. انتخاب کن، بخر، لذت ببر! ما هم حس خوبتون رو بعد از خوردن محصول خریداریم.

راهنمای مصرف مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس مارت

چرا بهترین مکمل برای ناخن پرفکت نیل اند اسکین است؟​

پوست ما مانند تمام ارگان‌های بدن برای بازسازی سلول‌ها و تامین مواد مغذی خود به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی نیاز دارد.

پوست بزرگترین اندام بدن انسان است، الیاف الاستیک کلاژن و اسید هیالورونیک اجزای اصلی ساختار پوست هستند.

پوست از موجود زنده در برابر آسیب های خارجی محافظت می‌کند، دما تنظیم می‌کند و سایر عملکردهای بدن را نیز انجام می‌دهد.

پیری یک روند طبیعی است که شامل تغییراتی در بدن انسان می‌شود، پوست ویژگی‌های مورفولوژیکی، ساختاری و عملکردی خود را از دست می‌دهد.

کلاژن کاهش می‌یابد و الیاف الاستین باعث ایجاد خطوط و چین و چروک می‌شوند.

کلاژن هیدرولیزشده ثابت شده است که یک راه حل جایگزین در کاهش سرعت روند پیری پوست است.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت به واسطه داشتن کلاژن هیدرولیزشده در کنار سایر ترکیبات منحصربفرد به جوانسازی پوست و رفع چین و چروک کمک می‌کند.

پوست نرمال سطح بالایی از ویتامین ث دارد که موجب تحریک سنتز کلاژن شده و با خاصیت آنتی اکسیدانی ویتامین ث از آسیب‌های ناشی از اشعه UV جلوگیری می‌کند.

ویتامین ث به روشن شدن پوست کمک کرده و در کاهش لک‌های پوستی موثر است.

ویتامین ث از پیری زودرس پوست ناشی از تابش نور خورشید(photoaging) جلوگیری می‌کند و مطالعات نشان می‌دهند که مصرف مکمل حاوی ویتامین ث منجر به بهبود خاصیت ارتجاعی و قوام پوست و کاهش چین و چروک پوستی می‌شود.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت حاوی 500 میلی گرم کلاژن هیدرولیزشده، 46 میلی گرم ویتامین ث است، مصرف کلاژن در کنار ویتامین ث به افزایش کلاژن سازی و بهبود سلامت پوست کمک می‌کند.

زینک به افزایش تولید کراتین کمک می‌کند و در افزایش سرعت رشد  و استحکام ناخن ها موثر است.

مصرف زینک در تسریع ترمیم زخم، ترمیم جای جوش و بهبود زگیل‌های پوستی موثر است.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت حاوی 10 میلی گرم زینک می‌باشد.

ویتامین D به نام ویتامین نورخورشید نیز شناخته می‌شود چرا که مواجهه متوسط با نور خورشید از طریق تابش اشعه ماورابنفشUVB  به پوست (در کراتینوسیت های لایه بازال اپیدرم )، کلسترول (7-dehydrocholesterol) را به ویتامین D3 تبدیل می‌کند.

 

ویتامین D3 در تولید پپتید‌های ضدمیکروبی در پوست نقش دارد و همچنین در بهبود عملکرد محافظتی اپیدرمی موثر است. ویتامین D3 در بهبود بیماری‌های مرتبط با پوست همچون پسوریازیس و درماتیت آتوپیک نقش دارد.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت حاوی 260 واحد ویتامین D3 می‌باشد.

مطالعات نشان می‌دهد که مصرف مکمل حاوی بیوتین منجر به افزایش مقاومت و استحکام ناخن می‌شود و در کاهش بیماری ناخن شکننده موثر است. بیوتین همچنین موجب افزایش سرعت رشد ناخن‌ها می‌گردد.

کمبود بیوتین منجر به اختلالات ترکیبات اسید چرب پوست می‌شود و در بروز خشکی، خارش پوست و راش‌های پوستی موثر است.

بیوتین یک جز مهم از ترکیبات مکمل‌های پوست، مو و ناخن است، مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت حاوی 110 میکروگرم بیوتین می‌باشد.

سلنیوم با خاصیت آنتی اکسیدانیش از آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد جلوگیری کرده و به سلامت پوست کمک می‌کند.

مکمل‌های حاوی سلنیوم، مس و منگز منجر به افزایش سرعت رشد ناخن‌ها می‌شود و از شکنندگی ناخن‌های دست و پا جلوگیری می‌کند.

مس برای عملکرد آنزیم‌هایی که موجب افزایش پیوند کراس لینک بین کلاژن و ملکولهای الاستین می‌شود ضروری است، از این رو در حفظ سلامت پوست نقش دارد.

منگنز دارای نقش آنتی اکسیدانی است و با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد از آسیب ناشی از آن بر پوست جلوگیری می‌کند.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت، مکمل تخصصی پوست و ناخن است که با داشتن ترکیب بی نظیری از مواد مغذی به سلامت پوست و افزایش استحکام ناخن‌ها کمک می‌کند.

این مکمل حاوی کلاژن هیدرولیز شده است که ظاهر پوست را بهبود بخشیده و منجر به افزایش آب رسانی، خاصیت ارتجاعی و قوام پوست می‌شود و چین و چروک پوست را کاهش داده و خاصیت جوان سازی دارد و به استحام ناخن‌ها و کاهش دفعات شکستن آنها کمک می‌کند.

زینک موجود در  مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت به بهبود ضایعات پوستی شده و به تسریع ترمیم زخم کمک می‌کند. همچنین بیوتین، سلنیوم، مس و منگنز موجود در این ترکیب منجر به افزایش مقاومت، استحکام و افزایش رشد ناخن می‌شود و از بیماری ناخن شکننده جلوگیری می‌کند.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت مکمل تخصصی پوست و ناخن است، اگر دچارریزش مو هستید پیشنهاد میکنیم تا از مکمل تخصصی مو هیونیک استفاده کنید.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت حداقل 3 دوره باید استفاده شود.

مکمل پرفکت نیل اند اسکین ایکس-مارت حاوی کلاژن هیدرولیزشده، زینک، بیوتین، سلنیوم، مس و منگنز است که در حفظ استحکام ناخن نقش بسزایی دارند.

حداکثر میزان مجاز مصرف روزانه زینک 40 میلی گرم است، این دو مکمل در کنار هم قابل مصرف هستند.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن