مکمل ویتامین ث ایکس مارت

ویتامین ث-03

خواص ویتامین ث

کمک به تقویت سیستم ایمنی

کمک به سلامت پوست و مو

کمک به پیشگیری از سرماخوردگی

کمک به ساخت کلاژن

ویژگی‌های مکمل ویتامین ث ایکس مارت

کمک به تقویت سیستم ایمنی

ویتامین ث با افزایش تولید آنتی بادی و افزایش مهاجرت گلبول‌های سفید به محل عفونت به ایجاد یک پاسخ دفاعی مناسب کمک می‌کند.

کمک به سلامت پوست و مو

ویتامین ث پیش ساز تولید کلاژن است، از بروز لک‌های پوستی جلوگیری می‌کند و خاصیت محافظت در برابر نور خورشید را دارد، از این رو به سلامت پوست و مو کمک می‌کند.

کمک به سلامت دستگاه عصبی

یکی از عملکردهای ویتامین ث افزایش سرعت انتقال پیام عصبی است، ویتامین ث در جلوگیری از آلزایمر، عصبیت و افسردگی موثر است.

کمک به جلوگیری از کم خونی

مصرف ویتامین ث در کنار آهن به بهبود جذب آهن کمک کرده و در جلوگیری از کم خونی موثر است.

ویتامین ث
کمک به سلامت قلب و عروق

ویتامین ث خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و به این واسطه به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می‌کند.

کمک به پیشگیری و درمان عفونت‌های تنفسی

ویتامین ث منجر به کوتاه شدن مدت و کم شدن شدت سرماخوردگی می‌گردد. ویتامین ث در پیشگیری و درمان عفونت‌های تنفسی موثر است.

کمک به تسریع ترمیم زخم

ویتامین ث با افزایش تولید کلاژن به تسریع ترمیم بافتی کمک کرده و در روند ترمیم زخم را سرعت می‌بخشد.

پیشگیری از ابتلا به سرطان

اسید اسکوربیک یک آنتی اکسیدان قوی با خاصیت حذف رادیکالهای آزاد و گونه‌های فعال اکسیژن است و می تواند از ابتلا به سرطان پیشگیری کند.

مزایای استفاده از مکمل ویتامین ث

اسید آسکوربیک (ویتامین ث) یک ویتامین محلول در آب است که نمى‌تواند در بدن ذخیره شود و مقدار مورد نیاز بدن باید به طور منظم از طریق رژیم غذایى و یا مکمل‌ها تامین شود. ویتامین ث 500 میلى گرم ایکس مارت داراى خاصیت آنتى اکسیدانى است و در تقویت سیستم ایمنى، پیشگیرى از ابتلا به سرماخوردگى، افزایش سنتز کلاژن پوست، کمک به جذب بهینه آهن و پیشگیرى و بهبود عفونت‌هاى تنفسى بسیار موثر است.

ویتامین C

ویتامین ث یا آسکوربیک اسید یک ویتامین محلول در آب است که مقادیر اضافی آن از بدن دفع می‌گردد و باید به صورت روزانه مصرف شود.

ویتامین ث نقش‌های مهمی در بدن دارد، که یکی از مهم ترین آنها ساخت کلاژن است.

 این ویتامین در بدن انسان ساخته نمی‌شود از این رو نیاز به ویتامین ث تنها از طریق رژیم غذایی یا مصرف مکمل ها تامین می‌گردد.

اثرات مکمل تغذیه‌ای ویتامین ث در بدن

ویتامین ث 500 میلى گرم ایکس مارت داراى خاصیت آنتى اکسیدانى است و بر روى تقویت سیستم ایمنى، پیشگیرى از ابتلا به سرماخوردگى، افزایش سنتز کلاژن پوست، کمک به جذب بهینه آهن و پیشگیرى و بهبود عفونت‌هاى تنفسى بسیار موثر است
تاثیر گذاری عملکرد
سیستم ایمنى تقویت سیستم ایمنی- دارای خواص ضد میکروبی - دارای خاصیت آنتی اکسیدانی
پوست و مو بهبود الاستیسیته پوست - افزایش میزان رطوبت پوست - تسریع ترمیم زخم - کاهش آسیب هاى پوستى ناشى از نور خورشید - حفظ استحکام مو - افزایش کلاژن سازى
قلب و عروق حفظ سلامت قلب - کاهش خطر تصلب شرایین
طول درمان بیماری‌ها کاهش مدت زمان و شدت بیماری‌ها از جمله سرماخوردگی
سرطان داراى خواص آنتى اکسیدانى و ضد سرطانى
بیمارى هاى تنفسى کمک به پیشگیرى و بهبود عفونت هاى تنفسى
کم خونى کمک به جذب بهینه آهن

نظرات خریداران مکمل ویتامین ث ایکس مارت

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل ویتامین ث رو میخوای؟

میدونید که چون ویتامین ث یک ویتامین محلول توی آبه، بدن ما نمیتونه تولیدش کنه و بسیار به این ویتامین نیاز داره؛ مصرف مکمل ویتامین ث ایکس مارت به تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن با بالاترین کیفیت کمک می‌کنه.

راهنمای مصرف مکمل ویتامین ث ایکس مارت

چرا بدن به مکمل ویتامین ث نیاز دارد؟

ویتامین ث از ویتامین‌های محلول در آب است که بدن انسان قادر به ساخت آن نیست. از این رو باید به صورت روزانه این ویتامین را از طریق مواد غذایی یا مصرف مکمل‌هایی همچون ویتامین ث ایکس مارت دریافت کنیم.

افرادی که سیگار می‌کشند و کسانی که در معرض دود سیگار قرار دارند نسبت به افراد غیرسیگاری 35 میلی‌گرم بیشتر، ویتامین سی روزانه نیاز دارند.

کمبود ویتامین ث باعث احساس خستگی، التهاب لثه، لکه‌‌های کوچک قرمز یا بنفش روی پوست، درد مفاصل، تأخیر در بهبود زخم‌ها می‌شود. کمبود شدید ویتامین ث منجر به بیماری اسکوروی می‌شود که فرد دچار خونریزی از لثه، شل شدن دندان ها و… می‌شود.

مصرف مکمل ویتامین ث ایکس مارت به تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن با بالاترین کیفیت کمک می‌کند.

ویتامین ث دارای خاصیت آنتی اکسیدانی که به این واسطه در حذف رادیکالهای آزاد و گونه‌های فعال اکسیژن موثر است. به علاوه ویتامین ث منجر به بازسازی ویتامین E  از فرم اکسید شده آن می‌گردد که به این طریق به ویتامین ث اجازه می‌دهد تا به طور غیر مستقیم پر اکسیداسیون لیپیدی را سرکوب کند.

شناخته شده ترین نقش آنزیمی ویتامین ث به عنوان کو فاکتور در سنتز کلاژن است.

ویتامین ث به حفظ یکپارچگی بافت پیوندی کمک می‌کند و در تسریع ترمیم زخم موثر است.

ویتامین ث یه ویتامین ضروری برای پوست است، این ویتامین در کاهش لک‌های پوستی، روشن کردن پوست، جلوگیری از پیری زودرس پوست ناشی از تابش نورخورشید نقش داشته و در ساخت کلاژن جوانسازی پوست موثر است.

مصرف مکمل ویتامین ث ایکس-مارت در کنار سایر مکمل‌های تخصصی پوست به افرادی که به سلامت پوست خود اهمیت می‌دهند توصیه می‌شود.

هرچه یه بافت از نظر متابولیکی فعال تر باشد (غددفوق کلیه، مغز،کلیه،پانکراس، تیموس، طحال ) دارای میزان بالاتری از غلظت آسکوربیک اسید است.

به علاوه آسکوربیک اسید در بدن به جذب آهن غیر هم به واسطه حفظ فرم فعال آهن (فروس) کمک می‌کند، از این رو در تولید هموگلوبین و جلوگیری از آنمی ناشی از فقر آهن نقش موثری دارد.

مکمل ویتامین ث ایکس مارت به بهبود جذب آهن و پیشگیری از کم خونی کمک می‌کند.

ویتامین ث نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی دارد، به مهاجرت گلبول های سفید به محل عفونت کمک می‌کند، در افزایش تولید آنتی بادی موثر است، به کاهش سطح هیستامین و بهبود آلرژی کمک می‌کند.

مصرف این ویتامین در زمان‌های ابتلا به عفونت توصیه می‌گردد، زیرا سطح این ویتامین در زمان ابتلا به بیماری‌ها کاهش می‌یابد.

مصرف مکمل ویتامین ث ایکس مارت در تقویت سیستم ایمنی، کاهش شدت و مدت عفونت‌های تنفسی موثر است.

ویتامین ث با افزایش تولید کلاژن و خاصیت آنتی اکسیدانی به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می‌کند.

اسکوربیک اسید در سنتز نوروترانسمیترها نقش داشته و تحریک تولید میلین و بلوغ و تمایز نرون‌ها دارد.

در دوره‌های استرس عاطفی، روانی و فیزیولوژیکی دفع ادراری اسید آسکوربیک افزایش می‌یابد.

اگر دچار افسردگی، تغییرات عصبی هستند، مصرف مکمل ویتامین ث ایکس مارت یک انتخاب هوشمندانه است.

مقالات اخیر تاثیر ویتامین ث در جلوگیری از ناباروری مردان را نشان می‌دهد، حفظ پایداری ماده ژنتیکی، منجر به حفظ یکپارچگی DNA سلول‌های اسپرم می‌گردد.

ویتامین ث یک ویتامین محلول در آب است که مقادیر اضافی آن از طریق ادرار دفع می‌گردد و از این رو نگرانی از بابت سمیت در صورت مصرف دوز بالای آن وجود ندارد.

حداکثر میزان قابل تحمل ویتامین ث 2000 میلی گرم است، که در صورت مصرف میزان بالاتر منجر به مسمومیت می‌گردد و علائمی نظیر اسهال و تحریک دستگاه گوارشی دارد.

مکمل ویتامین ث ایکس مارت حاوی 500 میلی گرم ویتامین ث در هر قرص است.

 

سلامتی با طعم ویتامین ث ایکس-مارت !

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

مکمل ویتامین ث ایکس مارت به فرم بلعیدنی می‌باشد.

حداکثر میزان قابل تحمل ویتامین ث 2000 میلی گرم است، بنابراین تا 4 عدد قرص مکمل ویتامین ث ایکس مارت در یک روز قابل مصرف است.

کلیه محصولات برند ایکس-مارت فاقد نشاسته هستند و برای افراد دیابتی مناسب است.

استفاده از مکمل‌های حاوی ویتامین ث، احتمال ایجاد سنگ‌های کلیه کلسیم اگزالات را بیشتر می‌کند. پیشنهاد میگردد جهت بهره بردن از فواید ویتامین ث از خوراکی‌های حاوی این ماده، به میزان نیاز روزانه و نه بیشتر، استفاده نمایید.

سوالات متداول ویتامین ث
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن