مکمل تخصصی مو هیرونیک

هیرونیک-03

خواص هیرونیک

کمک به رشد و استحکام مو

جلوگیری از ریزش مو

جلوگیری از ریزش مو

حفظ رنگ و رطوبت مو

حفظ رنگ و رطوبت مو

رشد مجدد فولیکول مو

رشد مجدد فولیکول مو

ویژگی‌های مکمل هیرونیک

جلوگیری از ریزش مو

مکمل تخصصی مو هیرونیک به واسطه ترکیبات فوق العاده آن در جلوگیری از ریزش مو و قطع ریزش در کمتر از 28 روز کمک می کند.

کمک به رشد مجدد مو

زینک نقش موثری در رویش مجدد مو  دارد، مکمل هیرونیک حاوی 30 میلی گرم زینک خالص در کنار سایر مواد مغذی مورد نیاز فولیکول موست.

افزایش رشد و ضخامت مو

یکی از شکایت افراد نازک شدن تار مو است، مویی که فولیکول ضعیفی دارد قطعا قادر به تولید مو با ضخامت مناسب نیست، مکمل تخصصی مو هیرونیک به واسطه زینک، بیوتین، بپانتین و سایر ترکیبات در افزایش ضخامت تار موثر است.

کمک به رشد، استحکام و سلامت مو

تغذیه یکی از عوامل موثر در حفظ سلامت و رشد و استحکام موست، بیوتین و زینک از مواد مغذی هستند که با افزایش تولید کراتین به استحکام، شادابی و درخشندگی مو کمک می کنند.

هیرونیک
تقویت فولیکول مو

برای جلوگیری از ریزش مو و داشتن موهای سالم باید به فولیکول مو رسیدگی شود.

مکمل تخصصی مو هیرونیک به تقویت فولیکول مو و قطع ریزش کمک می کند.

کمک به ساخت کراتین مو

کراتین یکی از پروتئین های اصلی مو است که مسئول استحکام و درخشندگی موست، ترکیبات به کار رفته در مکمل هیرونیک به افزایش ساخت کراتین کمک می کنند.

کمک به حفظ رنگ طبیعی مو

سفید شدن زودرس مو یکی از نگرانی های بسیاری از افراد از جمله خانم هاست، کمبود برخی از مواد مغذی همچون زینک در سفید شدن زودرس مو نقش دارد، ویتامین ب5 نیز در حفظ رنگ طبیعی مو موثر است.

کمک به حفظ رطوبت و درخشندگی مو

ویتامین ب5 یا پانتوتنیک اسید با تنظیم غددد چربی به حفظ رطوبت و درخشندگی مو کمک می کند.

مزایای استفاده از مکمل هیرونیک

مکمل تخصصی مو هیرونیک به واسطه ترکیبات فوق العاده خود به قطع ریزش مو و رشد مجدد مو کمک می‌کند؛ همچنین حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز مو است که در تقویت فولیکول مو نقش مهمی دارند

زینک

ویتامین B5

ویتامین B6

بیوتین

کوآنزیم کیوتن

ماده معدنی زینک برای عملکرد بیش از 300 آنزیم و هورمون مورد نیاز است و نقش مهمی در سلامت مو دارد.
زینک نقش مهم عملکردی در چرخه رشد فولیکول مو دارد. زینک در تولید کراتین که 95% ساختار مو را تشکیل می‌دهد نقش دارد و به علاوه منجر به تسریع ریکاوری فولیکول مو می‌گردد.یکی از نقش‌های مهم زینک کمک به رویش مجدد مو هاست.کمبود زینک منجر به موهای نازک، سفید و شکننده می‌گردد.

اثرات مکمل تغذیه‌ای هیرونیک در بدن

هیرونیک حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است که به رشد و ضخامت مو کمک زیادی می‌کند. این محصول با تقویت فولیکول‌های مو موجب افزایش استحکام، ضخامت و رشد مو می‌گردد.
مواد تشکیل دهنده خواص
ویتامین B7 تقویت رشد و سلامت مو | تقویت سلول های ریشه مو | پیشگیری از چربی و ریزش مو | جلوگیری از شکنندگی موها و ایجاد موخوره​
زینک دارای خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و ضد میکروبی | کمک به جلوگیری از ریزش مو | کمک به رشد مجدد مو | کمک به جلوگیری از سفید و نازک شدن موها | کمک به استحکام ناخن‌ها
ویتامین B5 افزایش استحکام و قابلیت ارتجاعی مو | کمک به حفظ رنگ طبیعی مو | جلوگیری از سفید شدن زودرس مو | حفظ رطوبت مو و تنظیم فعالیت غدد سبوم ( مسئول تنظیم چربی )
ویتامین B6 کمک به جذب سیستئین در مو | افزایش تولید کراتین در مو | کمک به سلامت، استحکام و درخشندگی مو
کوکیوتن دارای خاصیت آنتی اکسیدانی | دارای خاصیت ضد پیری یا آنتی ایجینگ | محافظت از سلول‌های مو در برابر آسیب شناسی از رادیکال‌های آزاد و استرس‌های اکسیداتیو | تحریک بیان ژن کراتین | حفظ کراتین مو

نظرات خریداران مکمل هیرونیک

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل تخصصی مو هیرونیک رو میخوای؟

اگر میخوای ریزش موهات متوقف بشه و بیشتر از گذشته به فکر موهاتون باشید باید از ویتامین‌هایی که گفته شده استفاده کنید تا مقاومت و استحکام موهاتون حفظ یا جبران بشه.

راهنمای مصرف مکمل هیرونیک

چرا بهترین مکمل برای مو هیرونیک است؟​

سلامت، درخشندگی، لطافت و پر پشتی مو از شاخصه های زیبایی مو هستند. داشتن یک مو زیبا، سالم تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس افراد دارد. موها نیز همانند دیگر اعضای بدن نیازمند نگهداری و مراقبت هستند. عوامل ژنتیکی و نیز برخی عوامل محیطی بر سرعت رشد مو و سلامت آنها موثرند.

یکی از فاکتورهای اصلی تاثیرگذار بر سلامت مو، داشتن تغذیه مناسب و استفاده از ویتامین ها و مواد معدنی است. فرد باید یک رژیم غذایی مناسب داشته باشد که همه‌ی گروه‌های غذایی و همه ویتامین‌ها را در بر بگیرد زیرا کمبود هر ماده غذایی یا ویتامین موجب اختلال در رشد مو یا ریزش آن می‌گردد.

 

یکی از راهکار های موثر در جلوگیری از ریزش مو مصرف مکمل های تخصصی مو همچون مکمل هیرونیک است.

مکمل هیرونیک با تامین مواد مغذی مورد نیاز فولیکول مو به تقویت آن و قطع ریزش کمک می کند.

به طور معمول در هر فرد ریزش روزانه تا 100 عدد تار مو طبیعی است، اگر ریزش مو بیشتر از این میزان شود فرد باید به دنبال روش های درمانی ریزش مو باشد.

یکی از اقدامات درمانی موثر و کم هزینه در جهت رفع ریزش مو مصرف مکمل های موست، در این میان مواد مغذی همچون زینک، بیوتین و بپانتین از مهم ترین ترکیبات به کار رفته در این مکمل هاست.

ویتامین B7 یا ویتامین H برگرفته از کلمه ( Hair )  یک ویتامین محلول در آب است، بیوتین در سنتز کراتین نقش دارد و به حفظ استحکام مو کمک می کند.

مطالعات نشان می‌دهد، بسیاری از خانم‌هایی که شکایت از ریزش مو دارند، دچار کمبود بیوتین هستند.

مکمل هیرونیک حاوی 1000 میکروگرم بیوتین در کنار سایر ترکیبات است و به افزایش تولید کراتین کمک می کند.

ماده معدنی زینک برای عملکرد بیش از 300 آنزیم و هورمون مورد نیاز است و نقش مهمی در سلامت مو دارد.

زینک نقش مهم عملکردی در چرخه رشد فولیکول مو دارد. زینک در تولید کراتین که 95% ساختار مو را تشکیل می‌دهد نقش دارد و به علاوه منجر به تسریع ریکاوری فولیکول مو می‌گردد.

یکی از نقش‌های مهم زینک کمک به رویش مجدد مو هاست.

یکی از ویژگی های بارز مکمل هیرونیک داشتن 30 میلی گرم زینک خالص می باشد که به این واسطه به خوبی به تقویت فولیکول مو کمک کرده و در رویش مجدد مو موثر است.

 پانتوتنیک اسید یا ویتامین B5 یک ویتامین محلول در آب است، که به حفظ رنگ مو  کمک کرده و از سفید شدن زودرس مو جلوگیری می‌کند.

مکمل هیرونیک حاوی 60 میلی گرم ویتامین ب5 می باشد که در کنار ویتامین ب6 به افزایش ضخامت تار مو نیز کمک می کند.

کیوتن یک آنتی‌اکسیدان محلول در چربی است و از خانواده یوبی‌کینون‌ها است که در بدن به طور طبیعی تولید می‌شود. کوکیوتن نقش مهمی در تولید انرژی دارد.

کو آنزیم کیوتن به علت خاصیت آنتی اکسیدانی از سلول‌های مو در برابر آسیب ناشی از رادیکال‌های آزاد و استرس‌های اکسیداتیو محافظت کرده و از این رو به حفظ سلامت مو کمک می‌کند.

فولیکول مو بخش فعال مو است که پیری بر روی این بخش نیز اثر گذار است و منجر به کاهش کراتین مو می‌گردد، از این رو موها شکننده و آسیب پذیر می‌گردند. کوآنزیم کیوتن موجب تحریک بیان ژن کراتین می‌شود و با خاصیت ضد پیری یا آنتی ایجینگ خود منجر به حفظ کراتین مو می‌گردد.

مکمل تخصصی مو هیرونیک با داشتن 5 میلی گرم کوکیوتن به تقویت فولیکول مو و حفظ آن در برابر آسیب ها کمک می کند.

مکمل هیرونیک بهترین مکمل مو جهت قطع ریزش و رویش مجدد موست زیرا تمام ترکیبات به کار رفته در این مکمل به طور تخصصی در تقویت فولیکول مو موثر است.

مکمل تخصصی هیرونیک حاوی 30 میلی گرم زینک خالص،‌1000 میکروگرم بیوتین، 60 میلی گربم ویتامین ب5، ویتامین ب6 و کوکیوتن است.

ریزش مو شکایت بسیاری از خانم ها و آقایان است، ریزش مو انواع مختلفی دارد از ریزش موی ارثی گرفته تا ریزش مو بعد از بارداری و شیردهی، ریزش مو بعد از استرس یا یک خبر ناگوار، ریزش مو بعد از کرونا، ریزش مو بعد از رژیم های لاغری و ریزش مو بعد از شیمی درمانی

مکمل هیرونیک به واسطه ترکیبات منحصر فرد آن در قطع ریزش مو در تمامی موارد فوق قابل استفاده است.

مکمل هیرونیک نه تنها در قطع ریزش بلکه در رویش مجدد مو نیز موثر است، از این رو یکی از بهترین گزینه ها برای مصرف پس از انجام کاشت مو جهت تقویت فولیکول مو می باشد.

مکمل هیرونیک در سوئیس فرموله شده و مواد مغذی مورد نیاز موی شما را با بالاترین کیفیت تامین می کند.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

ابتدا باید ببینیم چه مشکلی باعث ریزش مو شده است تا بگوییم آیا می‌توان مشکل ریزش مو و حتی احتمال رویش مجدد مو را با از بین بردن علت زمینه ای حل کرد؟ این سوال کاملا فردی است و باید پس از بررسی موهای هر فرد پاسخ داده شود.

ریزش مو نیز می‌تواند به دنبال مصرف دارو رخ دهد که پس از قطع دارو نیز قطع می‌شود. در خانم‌ها مدتی بعد از زایمان شاهد ریزش مو هستند که تا شش ماه بیشتر طول می‌کشد و ریزش مو برگشت پذیر است.

اگرچه پوسیدگی فولیکول‌های مو یا نازک شدن ساقه‌های مو به طور کامل قابل پیشگیری نیست، اما راهکارهایی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند موهایی پرپشت‌تر داشته باشید و از ریزش آن‌ها و در واقع به تقویت موهایتان کمک کند.

ویتامین‌های اصلی و ضروری شامل ویتامین های A، C، D، E و K و همچنین B کمپلکس است.

سوالات متداول هیرونیک
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن