مکمل هم لایف

مقدار آهن  
برابر با 2000 گرم جگر

مقدار اسید فولیک  
برابر با 2 کیلوگرم نخود سبز

هم-لایف haem-life

مقدار ویتامین C 
برابر با یک پرتقال متوسط

مقدار ویتامین B12
برابر با 10 عدد تخم مرغ

خواص مکمل هم لایف

انتخاب اول در رفع مشکل کم خونی

100 میلی گرم آهن خالص (المنتال)

افزایش سطح هموگلوبین و فریتین

کمک به رفع خستگی

ویژگی‌های مکمل هم لایف

کمک به رفع کمبود آهن

آهن یک بخش عملکردی مهم در ساختار هموگلوبین است و همچنین در متابولیسم بدن نقش دارد.

کمک به شکل گیری نرمال گلبول‌های قرمز

کمبود برخی از مواد مغذی منجر به اختلالات گلبول قرمز می‌گردد. کمبود ب9 و ب12 باعث آنمی مگالوبلاستیک می‌شود، که گلبول‌های قرمز بزرگ تر از حد عادی هستند و پاره می‌شوند. مکمل هم لایف با تامین آهن، ویتامین ب9 و ب12 به شگل گیری مناسب گلبول قرمز کمک می‌کند.

افزایش سطح هموگلوبین و فریتین

فریتین پروتئین ذخیره کننده آهن است. پروتئین فریتین 24 زیر واحد دارد که قادراست تا 4500 ملکول آهن را در خود ذخیره کند. فریتین، پروتئینی است که آهن را در خود ذخیره می‌کند و در صورت اعلام نیاز بدن، آن را به جریان خون آزاد می‌کند. مکمل هم لایف با تامین آهن به افزایش سطح هموگلوبین و فریتین کمک می‌کند.

کمک به رفع خستگی

کمبود آهن منجر به بروز خستگی زودرس و بی حوصلگی و ضعف عمومی می‌گردد.

کمبود آهن منجر به کاهش یطح هموگلوبین می‌گردد و این امر موجب نرسیدن اکسیژن کافی به اندام‌های مختلف گشته و منجر به خستگی می‌گردد.

هم-لایف haem-life
کمک به بهبود عملکرد شناختی

مغز هم به‌عنوان یک عضو فعال بدن برای انجام بسیاری از امور طبیعی، به میزان آهن بدن حساس است. فقر آهن با ایجاد اختلال در کارهای طبیعی مغز، باعث اختلال در شناخت (شامل حافظه و یادگیری) و تغییر رفتار اجتماعی و خُلق افراد می‌شود.

کمک به جلوگیری از ریزش مو

یکی از علت‌های ریزش مو کاهش سطح هموگلوبین و فریتین در بدن است، این نوع ریزش مو ناشی از کمبود آهن به ویژه در خانم‌ها دیده می‌شود.

مصرف مکمل هم لایف در افراد مبتلا به کمبود آهن به جلوگیری از ریزش مو کمک می‌کند.

رفع کم خونی در افراد با خون ریزی شدید قاعدگی

یکی از علت‌های اصلی کمبود آهن و کم خونی، خون ریزی قاعدگی است.

در  هر دوره خون ریزی قاعدگی به طور معمول فرد 35 میلی لیتر خون از دست می‌دهد که معادل 16 میلی گرم آهن است. در هنگام قاعدگی روزانه 1 تا 3 گرم آهن مورد نیاز است که در افراد با خون ریزی‌های سنگین این میزان افزایش می‌یابد.

رفع کم خونی در افراد با خونریزی مزمن گوارشی

شایع‌ترین دلایل از دست دادن خون، خون ریزی قاعدگی و خون ریزی‌های گوارشی است.

ضایعات دستگاه گوارشی منجر به از دست رفتن خون تدریجی می‌گردد که به دلیل سرطان کولون، سرطان معده، زخم معده، التهاب معده، مصرف داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی و آسپرین و آلودگی به هلیکوباکترپیلوری منجر به خون ریزی‌ها گوارشی و کمبود آهن می‌گردد.

مزایای استفاده از مکمل هم لایف

مکمل هم‌لایف از برند لایف-آن یک ترکیب فوق العاده و منحصربفرد از آهن، ویتامین‌ها و مواد معدنی است که منجر به جذب حداکثری آهن می‌گردد. این مکمل به دلیل میزان بالای آهن (آهن کربونیل )، یک راهکار مناسب برای درمان کم خونی به ویژه کم خونی ناشی از فقر آهن است.
fe

آهن کربونیل

ویتامین ث

ویتامین B12

اسید فولیک

زینک

حاوی 100% آهن المنتال، فرم خالص ماده معدنی آهن است که به طور طبیعی در بدن تنظیم می‌گردد و برای سیستم  بدن مطلوب‌تر است. آهن کربونیل دارای سمیت کم، طعم فلزی حداقلی است و درد و ناراحتی گوارشی همچون یبوست ایجاد نمی‌کند. آهن کربونیل دارای دوز بالای آهن با جذب بالاتر است و موجب افزایش سریع سطح فریتین و هموگلوبین می‌شود.

اثرات مکمل هم لایف در بدن

مکمل هم‌لایف از برند لایف-آن یک ترکیب فوق العاده و منحصربفرد از آهن، ویتامین‌ها و مواد معدنی است که منجر به جذب حداکثری آهن می‌گردد.
مواد تشکیل دهنده خواص
آهن تولید گلبول قرمز ( در ساختار هموگلوبین) افزایش MCV، افزایش هموگلوبین، افزایش فریتین، جبران کمبود آهن در افراد مبتلا به آنمی فقر آهن، جبران کمبود آهن در موارد آنمی ناشی التهاب
ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی، به افزایش فروس قابل جذب در آنمی فقر آهن کمک می کند، از غشا گلبول قرمز در برابر آسیب های رادیکال های آزاد جلوگیری می کند، خاصیت محافظتی در برابر آسیب های کبدی ناشی از بار اضافی آهن دارد
ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی، افزایش تولید گلبول قرمز و افزایش هموگلوبین، کاهش ریزش موی ناشی از کم خونی، حفاظت از فولیکول مو در برابر استرس اکسیداتیو
زینک خاصیت آنتی اکسیدانی، محافظت از غشا گلبول قرمز در برابر آسیب های رادیکال‌های آزاد، تنظیم جذب آهن و توزیع بافتی آهن، کاهش ریزش موی ناشی از کم خونی، حفاظت از فولیکول مو در برابر استرس اکسیداتیو، کاهش ریزش موی ناشی از کم خونی - تولید کراتین مو
اسید فولیک کمک به سنتز اسید آمینه گلایسین جهت ساخت سنتز هم و هموگلوبین، افزایش طول عمر گلبول قرمز، پیشگیری و درمان آنمی مگالوبلاستیک، جلوگیری از نقایص لوله عصبی جنین در زنان باردار، کاهش ریزش موی ناشی از کم خونی، بازسازی فولیکول مو و جلوگیری از سفید شدن مو
ویتامین B12 کمک به سنتز اسید آمینه گلایسین جهت سنتز هم و هموگلوبین، رفع خستگی - بی اشتهایی عصبی و تهوع ناشی از کمبود B۱۲، پیشگیری و درمان آنمی مگالوبلاستیک، درمان کم خونی ناشی از عفونت‌های همزمان انگلی باکتریایی
سلنیوم محافظت از غشا گلبول قرمز در برابر آسیب های رادیکال‌های آزاد، کمک به رفع آنمی ناشی از پیری و بیماری‌های التهابی مزمن، کاهش ریزش موی ناشی از کم خونی، سلنیوم مسئول مورفوژنز فولیکول مو، افزایش طول عمر گلبول قرمز

نظرات خریداران مکمل هم لایف

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل هم لایف رو میخوای؟

مکمل هم لایف با دوز قابل توجهی که آهن کربونیل داره باعث جبران کمبود آهن بدن و افزایش سطح هموگلوبین و فریتین میشه و دیگه مشکل کم‌خونی نخواهید داشت. خون ریزی قاعدگی تون رو با هم لایف جبران کنید!

راهنمای مصرف مکمل هم لایف

خداحافظی با کم خونی با مکمل هم لایف

آهن یک ماده معدنی ضروری است. آهن یک بخش عملکردی مهم در ساختار هموگلوبین است و  70% آهن بدن در درون هموگلوبین گلبول‌های قرمز است. این ماده معدنی در متابولیسم بدن نیز نقش موثری دارد.

فریتین پروتئین ذخیره کننده آهن است. پروتئین فریتین 24 زیر واحد دارد که قادراست تا 4500 ملکول آهن را در خود ذخیره کند. فریتین، پروتئینی است که آهن را در خود ذخیره می‌کند و در صورت اعلام نیاز بدن، آن را به جریان خون آزاد می‌کند.

کمبود آهن منجر به کاهش سطح فریتین و هموگلوبین می‌گردد. کمبود فریتین در بدن می‌تواند به تخلیه سریع ذخایر آهن منجر شود. علائم مرتبط با کمبود سطح فریتین عبارت‌اند از خستگی بی‌دلیل، سرگیجه، سردردهای مزمن، ضعف بی‌دلیل، زنگ زدن گوش، کج‌خلقی یا تحریک‌پذیری عصبی، درد در ناحیه پاها و تنگی نفس.

مصرف مکمل هم لایف به واسطه داشتن دوز قابل توجهی از آهن کربونیل در کنار سایر مواد مغذی به جبران کمبود آهن و افزایش سطح هموگلوبین و فریتین کمک می‌کند.

مکانیسم اصلی کمبود آهن، از دست دادن خون است. شایع ترین دلایل از دست دادن خون، خون ریزی قاعدگی و خون ریزی‌های گوارشی است.

مصرف مکمل هم لایف یک راهکار عالی برای افزایش سریع سطح ذخایر آهن و جبران کم خونی است.

مکمل هم لایف حاوی 100میلی گرم آهن خالص( المنتال به فرم کربونیل است)، کربونیل فرم خالص ماده معدنی آهن است که به طور طبیعی در بدن تنظیم می‌گردد و برای سیستم  بدن مطلوب تر است. برخلاف سایر فرم‌های رایج آهن، کربونیل از منابع حیوانی یا خون استخراج نشده است، آهن کربونیل دارای سمیت کم، طعم فلزی حداقلی و درد و ناراحتی گوارشی همچون یبوست ایجاد نمی‌کند و زیست در دسترس پذیری عالی دارد.

مکملی که بالاترین مقدار آهن المنتال  را داشته باشد، عوارض گوارشی کمتری ایجاد کند و جذب بهتری داشته باشد و کمترین سمیت را نسبت به سایر انواع آهن داشته باشد، بهترین گزینه است.

ویتامین ث به افزایش جذب آهن کمک می‌کند. یک آنتی اکسیدان موثر است و از غشا گلبول قرمز در برابر آسیب‌های رادیکال‌های آزاد جلوگیری می‌کند. همچنین ویتامین ث خاصیت محافظتی در برابر آسیب‌های کبدی ناشی از بار اضافی آهن دارد.

مکمل هم لایف  حاوی 75 میلی گرم ویتامین ث است که به بهبود جذب آهن کمک می‌کند.

زینک بعد از آهن دومین ماده معدنی کم مقدار (trace mineral) و ضروری در بدن است.

مطالعات نشان دهنده یک رابطه مثبت بین سطح زینک و هموگلوبین و شاخص‌های سطح آهن است.

یکی از مشکلات شایع در افراد دچار کم خونی ریزش مو است، مکمل آهنی که حاوی زینک باشد به سلامت مو کمک می‌کند.

مکمل هم لایف حاوی 22.5 میلی گرم زینک است.

ویتامین B9 یا فولیک اسید یک ویتامین محلول در آب است. فولیک اسید در بلوغ گلبول‌های قرمز نقش دارد.

فولیک اسید جهت سنتز هم و هموگلوبین ضروری است و کمبود این ماده منجر به ایجاد نوعی آنمی ماکروسیتیک به نام آنمی مگالوبلاستیک می‌گردد.

کمبود فولات منجر به کاهش طول عمر گلبول قرمز می‌گردد، از این رو مصرف فولیک اسید جهت تولید گلبول قرمز نرمال ضروری است.

مکمل هم لایف حاوی 400 میکروگرم فولیک اسید می‌باشد.

زنان در دوران بارداری به سطح بالایی از فولات نیاز دارند، افرادی که بارداری خود را با میزان اندک فولات شروع می‌کنند در ریسک بالایی از ابتلا به آنمی مگالوبلاستیک قرار دارند. همچنین این نیاز به فولات تا دوران شیردهی ادامه می‌یابد.

ویتامین ب12  یا کوبالامین، یک ویتامین محلول در آب است. کوبالامین همچنین در تولید اسید آمینه گلایسین که برای سنتز هم و هموگلوبین مورد نیاز است، نقش دارد.

کمبود ویتامین ب12  در جوامع با سطح معیشتی ضعیف به علت مصرف ناکافی گوشت (منبع اصلی ب12) دیده می‌شود.

وجود ویتامین ب12 در کنار سایر ترکیبات موجود در هم لایف این مکمل را به یک مکمل آهن ایده آل برای رفع انواع کم خونی تبدیل کرده است.

سلنیوم یک بخش ضروری از آنزیم آنتی اکسیدانی گلوتاتیون پراکسیداز است که از چربی غشا سلولی در برابر آسیب استرس اکسیداتیو جلوگیری می‌کند.

 از این رو از غشا گلبول قرمز محافظت کرده و موجب افزایش طول عمر گلبول قرمز می‌گردد. در موارد کمبود سلنیوم استرس اکسیداتیو به طور مستقیم گلبول‌های قرمز را هدف می‌گیرد و منجر به تخریب هموگلوبین می‌گردد.

همچنین این ماده معدنی از اجزای بسیاری از پروتئین‌های بدن می باشد که سلنوپروتئین نامیده می‌شوند. سلنوپروتئین‌ها در فرآیند تولید گلبول قرمز نقش دارند.

مکمل هم لایف حاوی 60 میکروگرم سلنیوم است که با محافظت از غشا گلبول قرمز و تولید پروتئین‌های موثر در ساختار گلبول قرمز در جلوگیری از کم خونی موثر است.

مکمل هم لایف از برند لایف آن محصول کشور انگلستان یک مکمل ایده آل برای افزایش سریع سطح هموگلوبین و فریتین و جبران کمبود آهن می‌باشد.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

این محصول حاوی دوز بالای آهن میباشد و مصرف آن در افرادی که کم خونی ندارند توصیه نمی‌شود.

آهن موجود در این محصول به فرم کربونیل می‌باشد.

مکمل هم لایف همراه با وعده غذایی و با حتما با معده پر باید مصرف گردد.

درمان با آهن در صورت وجود آنمی همولیتیک ممنوع است.

سوالات متداول هم لایف
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن