مکمل پریناتال ماما لایف

مقدار آهن 
برابر با 1750 گرم لوبیا قرمز

مقدار زینک 
برابر با 200 گرم تخم کدو

ماما-لایف mamalife

مقدار اسید فولیک 
برابر با 400 گرم برنج پخته

مقدار ویتامین D 
برابر با 10 عدد تخم مرغ

خواص مکمل ماما لایف

کمک به تامین مواد مغذی مورد نیاز در دوران بارداری

کمک به وزن گیری مناسب جنین

جلوگیری از بروز نقایص لوله عصبی جنین

جلوگیری از کم خونی مادر باردار

ویژگی‌های مکمل ماما لایف

کمک به تامین مواد مغذی مورد نیاز در دوران بارداری

دوران بارداری تغییرات فیزیولوژیک زیادی را در بدن مادر به وجود می‌آورد. بارداری با افزایش نیازهای تغذیه ای به دلیل تغییرات فیزیولوژیکی زن و نیازهای متابولیکی جنین همراه است، مصرف مکمل ماما لایف به تامین نیازهای تغذیه‌ای مادر باردار کمک می‌کند.

کمک به وزن گیری مناسب جنین

کمبودهای تغذیه‌ای در دوران بارداری بر وزن گیری جنین تاثیر می‌گذارد، کمبود آهن از جمله مواردی است که منجر به وزن کم هنگام تولد می‌گردد. از این رو مصرف مکمل ماما لایف با تامین مواد مغذی به وزن گیری مناسب جنین کمک می‌کند.

جلوگیری از بروز نقایص لوله عصبی جنین

نقش فولات در تقسیم سلولی نرمال سبب اهمیت ویژه آن در رشد جنین است، مصرف این مکمل قبل از بارداری و در سه ماهه اول از بروز نقایص عصبی جنین جلوگیری می‌کند. مصرف مکمل حاوی فولیک در دوران پیش از بارداری و در سه ماهه اول بارداری بسیار ضروری است.

کمک به کاهش تهوع صبحگاهی

بسیاری از مادران باردار در سه ماهه اول تهوع صبحگاهی یا به اصطلاح ویار را تجربه می‌کنند، که منجر به کاهش کیفیت زندگی فرد می‌گردد.

مصرف ویتامین ب6 در کاهش تهوع صبحگاهی موثر است.

ماما-لایف mamalife
کمک به کاهش گرفتگی عضلات در بارداری

اسپاسم عضلات پا یکی از شکایت شایع در خانم های باردار است، مصرف منیزیم با تنظیم انقباض عضلات به کاهش گرفتگی عضلات پا در بارداری کمک می‌کند.

جلوگیری از کم خونی مادر باردار

میزان نیاز مادر باردار به آهن دو برابر زمان غیر از بارداری است، از این رو اهمیت مصرف آهن دوچندان می‌گردد.

مصرف آهن، فولیک اسید و ویتامین ب12 به جلوگیری از کم خونی در بارداری کمک می‌کند.

جلوگیری از دیابت بارداری

مصرف مکمل ماما لایف با تامین ویتامین دی مورد نیاز در بارداری به تنظیم قند خون کمک کرده و در جلوگیری از دیابت بارداری موثر است.

جلوگیری از زایمان زودرس

زایمان زودرس منجر به تحمیل هزینه گزاف به خانواده و به علاوه تهدید سلامت نوزاد می‌گردد.

مکمل ماما لایف با تامین مواد مغذی از بروز زایمان زودرس جلوگیری می‌کند.

مزایای استفاده از مکمل ماما لایف

مکمل ماما لایف از برند لایف آن، محصول کشور انگلستان، با داشتن ترکیبات بی‌نظیر از ویتامین‌ها و مواد معدنی، یک مکمل فوق العاده جهت حفظ سلامتی و شادابی زنان در طی دوران پیش از بارداری، بارداری و شیردهی است. همچنین موجب تامین نیاز روزانه مادران باردار و جنین به ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌گردد و از بروز نقایص لوله عصبی جنین و وزن کم هنگام تولد جلوگیری می‌کند.
fe

آهن

ویتامین B12

ویتامین B9

ویتامین B6

زینک

آهن یک ماده معدنی ضروری است. آهن یک بخش عملکردی مهم در ساختار هموگلوبین است. همچنین در متابولیسم بدن نقش دارد و در جلوگیری از کم خونی موثر است.

آهن در متابولیسم گلوکز، تولید آنتی بادی سم زدایی داروها در کبد، سنتز کلاژن و پورین و تبدیل بتا کاروتن به ویتامین A فعال نقش دارد. به علاوه آهن از ریزش مو جلوگیری کرده و به این واسطه در حفظ سلامت مو موثر است.

آهن منجر به بهبود وزن هنگام تولد نوزاد می‌گردد.

اثرات مکمل بارداری ماما لایف در بدن

مصرف مکمل‌های پریناتال در دوران پیش از بارداری، بارداری و شیردهی به جهت حفظ سلامت مادر و کودک توصیه می‌گردد. مکمل ماما لایف یک مولتی پریناتال بسیار با کیفیت است که به تامین نیازهای تغذیه‌ای در این دوران کمک می‌کند.
مواد تشکیل دهنده خواص
ویتامین B1 نقش اصلی در تشکیل و رشد مغز جنین - کمک به مادر و جنین در تبدیل کربوهیدرات به انرژی - کمک به کار کرد نرمال عضلات، سیستم عصبی، قلب
ویتامین B2 حس بینایی، پوست، رشد استخوان ها، عضلات و اعصاب نوزاد - برای سلامت چشم، درخشش و سلامت پوست
ویتامین B3 رشد مغز جنین/ سالم نگه داشتن مغز، غشای مخاطی و پوست نوزاد - بهبود هضم، کاهش تهوع، کاهش درد میگرن
ویتامین B5 (پانتوتنیک اسید ) کاهش گرفتگی عضلات پا - تولید هورمون های مهم در بارداری - کاهش میزان هورمون استرس - ویتامین ضد استرس، تولید گلبول های قرمز - آزادسازی انرژی از مواد غذایی
ویتامین B6 کمک به رشد مغز و سیستم عصبی مرکزی جنین - کمک به کاهش تهوع صبحگاهی و کنترل ویار
ویتامین B9 (اسید فولیک) جلوگیری از NTDs(نقص لوله عصبی)، رشد و نمو جنین - جلوگیری از کم خونی، کمک به تولید سلولهای قرمز خون
ویتامین B12 توسعه و تشکیل لوله عصبی، مغز و نخاع نوزاد - همراه با B۹ کمک به سنتز DNA و سلول قرمز خون
ویتامین D رشد مغز نوزادان - مهارتهای ذهنی و حرکتی - کمک به جذب کلسیم در بارداری
ویتامین C توسعه و رشد جنین - محافظت از مادر و کودک
منیزیم بهبود اسپاسم عضلانی - درمان یبوست - مقابله با استرس - نقش در عملکرد سیستم ایمنی - عضلات و عصب
ویتامین E تشکیل عصب و رشد مغزی جنین - آنتی اکسیدان- جلوگیری از سقط جنین
آهن تکامل جنین - جلوگیری از کم خونی بارداری
زینک رشد و تکامل جنین - شکل گیری سیستم عصبی جنین - ایجاد بافت غضروفی و استخوانی - کمک به رشد بدن

نظرات خریداران مکمل ماما لایف

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل ماما لایف رو میخوای؟

مکمل پریناتال ماما لایف برای دوران پیش از بارداری،بارداری و شیردهی بسیار به سلامت مادر و کودک کمک می‌کنه و باعث میشه شما بارداری سالمی رو تجربه کنید و با تغذیه ویتامین های مورد نیاز بارداری این بار شیشه سالم به مقصد برسه!

راهنمای مصرف مکمل ماما لایف

چرا مکمل ماما لایف یک پریناتال مناسب برای دوران بارداری می‌باشد؟

دوران بارداری یکی از حساس ترین دوران های زندگی هر مادری است؛ نیازهای تغذیه‌ای در طول بارداری افزایش می‌یابد تا پاسخ گوی نیاز متابولیسم بدن مادر و افزایش رشد بافت های مادر و جنین باشد.

سلامت پیش از بارداری و دوران بارداری ارتباط مستقیمی با سلامت جنین و نوزاد دارد. کمبودهای تغذیه‌ای اثرات جبران ناپذیری بر سلامت جنین ونوزاد خواهد داشت.

از این رو مصرف مکمل‌های پریناتال در دوران پیش از بارداری، بارداری و شیردهی به جهت حفظ سلامت مادر و کودک توصیه می‌گردد.

مکمل ماما لایف یک مولتی پریناتال بسیار با کیفیت است که به تامین نیازهای تغذیه‌ای در این دوران کمک می‌کند.

در دوران بارداری نیاز به ویتامین‌ها و املاح معدنی افزایش می‌یابد و باید اطمینان حاصل شود که برنامه غذایی روزانه، مواد مغذی مورد نیاز فرد باردار را تا حد زیادی تامین کند. مصرف مکمل‌های حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی به زنان باردار در شرایطی که رژیم غذایی خانم باردار از تعادل و تنوع کافی برخوردار نیست و یا خانم باردار به علت حاملگی‌های مکرر و به ویژه با فاصله کم، ذخایر بدنی کافی ندارد، توصیه می‌شود.

مکمل ماما لایف حاوی آهن، زینک، منیزیم، اسید فولیک، ویتامین‌های گروه ب، ویتامین ث و ویتامین دی می باشد.

مکمل‌های پریناتال حاوی تعدادی از ویتامین‌ها و املاح معدنی می‌باشند که از میان آنها فولیک اسید، آهن  از اهمیت زیادی برخوردارند .نقص لوله عصبی (NTD) در ۲۸ روز اول بارداری، پس از لقاح اتفاق می‌افتد؛ یعنی زمانی که حتی ممکن است فرد از بارداری خود مطلع نباشد. با توجه به اینکه حدود نیمی از بارداری‌ها به طور ناخواسته اتفاق می‌افتد، توصیه می‌شود همه خانم‌ها در سنین باروری روزانه از مکمل‌های فولیک اسید استفاده نمایند و در صورت بارداری تا هفته ۱۲ حاملگی به مصرف آن ادامه دهند، بنابراین، مصرف مکمل اسید فولیک (حداقل 400 میکروگرم در روز) برای همه زنانی که در سنین باروری هستند توصیه می‌شود.

مکمل ماما لایف حاوی 400 میکروگرم فولیک اسید می‌باشد.

همچنین در دوران بارداری نیاز به آهن تا دو برابر قبل از بارداری افزایش می‌یابد. افزایش نیاز به آهن برای رشد جفت و جنین به حدی است که به هیچ صورت از طریق مصرف مواد غذایی به تنهایی تامین نمی‌شود. از این رومصرف مکمل ماما لایف با داشتن 28 میلی گرم آهن به تامین این ماده معدنی مهم کمک می‌کند.

ویتامین ب6 به رشد مغز و سیستم عصبی جنین کمک کرده و در کاهش تهوع صبحگاهی و کنترل ویار کمک کننده است.

مامالایف حاوی 1.9 میلی گرم ویتامین ب6 است که در کنترل تهوع بارداری موثر است.

ویتامین ث در سنتز کلاژن از اجزای اساسی بافت پیوندی نقش دارد و همچنین به جذب آهن و فولیک اسید کمک می‌کند و از این رو از آنمی مگالوبلاستیک و آنمی ناشی از فقر آهن جلوگیری می‌‌کند.

زینک برای عملکردهای فیزیولوژیکی مناسب بدن همچون رشد نرمال، تولید مثل، سنتز DNA، تقسیم سلولی و بیان ژن ضروری است. این ماده معدنی برای رشد سالم بدن انسان به ویژه در دوران جنینی و کودکی بسیار حائز اهمیت است. ذخیره زینک کافی در بدن در طی دوران افزایش رشد بسیار مهم است.

مکمل ماما لایف با داشتن 15 میلی گرم زینک به رشد نرمال کمک می‌کند،

ویتامین B12  در بارداری در رشد و نمو سیستم عصبی جنین نقش دارد و همراه با B9 در جلوگیری از نقص لوله عصبی جنین و کم‌خونی موثر است.

کمبود B12 در بارداری منجر به اختلال در تکامل شناختی و حرکتی نوزاد، نقایص لوله عصبی واختلالات جفتی، مرگ جنین، زایمان زودرس و وزن کم هنگام تولد می‌گردد.

منیزیوم به عنوان یک ریلکس کننده عمل می‌کند ضروری است و به رفع استرس و بی‌خوابی کمک می‌کند. منیزیوم منجر به کاهش اضطراب، استرس و افسردگی پس از زایمان می‌گردد.

همچنین منیزیوم در بهبود اسپاسم عضلانی، درمان یبوست کمک کننده است.

کمبود منیزیوم در بارداری منجر به افزایش ریسک ابتلا به فشار خون بالا در بارداری و پره اکلامپسی می‌شود.

مکمل ماما لایف از برند لایف آن محصول کشور انگلستان یک مکمل ایده آل جهت تامین مواد مغذی مورد نیاز در دوران پیش از بارداری، بارداری و شیردهی است.

مکمل ماما لایف به رشد و تکامل جنین کمک کرده و از بروز نقایص لوله عصبی جنین، وزن کم هنگام تولد، زایمان زودرس و محدودیت رشد درون رحمی جلوگیری می‌کند.

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

این محصول از کیفیت بالا و جدول ترکیبات کاملی برخوردار بوده و انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

این مکمل فاقد ویتامین آ می‌باشد.

بله برای تامین کلسیم مورد نیاز در بارداری می توانید از مکمل بن فیت ایکس-مارت استفاده کنید.

مکمل ماما لایف را می توانید همراه صبحانه یا نهار مصرف کنید.

سوالات متداول مامالایف
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن