مکمل رویال کلاژن ایکس مارت

کلاژن گاوی (آب قلم)

کلاژن مرغی (پای مرغ)

رویال کلاژن

کلاژن ماهی

سفیده تخم مرغ

خواص رویال کلاژن

کمک به سلامت و جوانسازی پوست

هر قرص حاوی 833 میلی گرم
کلاژن هیدرولیز شده

جلوگیری از چین و چروک پوستی

افزایش رطوبت و آبرسانی پوست

ویژگی‌های مکمل رویال کلاژن ایکس مارت

جوانسازی پوست

با افزایش سن به مرور میزان کلاژن در بدن کاهش می یابد، مصرف مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت با افزایش تولید کلاژن به جوانسازی پوست کمک می کند.

کاهش چین و چروک

کلاژن همچون داربستی است که به حفظ قوام پوست و جلوگیری از بروز چین و چروک کمک می کند، بعد از 40 سالگی بدن هر سال یک درصد کلاژن خود را از دست می دهد و همین امر موجب بروز چین و چروک و افتادگی پوست می گردد.

کمک به بهبود آبرسانی پوست

مصرف مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت با تحریک تولید کلاژن و هیالورونیک اسید در بهبود آب رسانی و حفظ رطوبت پوست موثر است.

افزایش خاصیت ارتجاعی و قوام پوست

یک پوست سالم پوستی است که دارای قوام مناسب و خاصیت ارتجاعی باشد، کلاژن و الاستین در پوست به ترتیب مسئولیت قوام و خاصیت ارتجاعی پوست را بر عهده دارند.

مصرف مکمل کلاژن با افزایش تولید این دو پروتئین به داشتن پوست سالم کمک می کند.

رویال کلاژن
کمک به تولید کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید

مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت حاوی کلاژن هیدرولیزشده نوع 1 و 3 می باشد که به واسطه وزن ملکولی پایین و سایز مناسب وارد جریان خون شده و به لایه های عمیق تر پوست(درم) رسیده و به افزایش تولید کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید کمک می کند.

کمک به تسریع ترمیم زخم

ترمیم زخم نیازمند حضور مجموعه ای از عوامل است، یکی از پروتئین های مهم در پروسه ترمیم بافتی کلاژن است. مصرف مکمل کلاژن به تسریع ترمیم زخم های پوستی کمک می کند.

افزایش مقاومت و استحکام ناخن

کم آبی و خشکی ناخن ها یکی از علت های بروز ناخن شکننده است، مصرف مکمل کلاژن با افزایش آبرسانی به بهبود مثاومت و استحکام ناخن کمک می کند.

کمک به سلامت پوست، مو و ناخن

کلاژن یکی از مهم ترین پروتئین های موجود در بدن است که در حفظ استحکام بافت های بدن موثر است، مصرف مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کمک می کند.

مزایای استفاده از مکمل رویال کلاژن

رویال کلاژن ایکس-مارت یک مکمل کلاژن ساز است که با داشتن کلاژن هیدرولیز شده نوع 1 و 3، به سلامت پوست، مو و ناخن کمک مى کند. هر قرص این مکمل حاوى 833 میلى گرم کلاژن هیدرولیز شده است که ظاهر پوست را بهبود بخشیده و منجربه افزایش آبرسانى، افزایش خاصیت ارتجاعى و استحکام، کاهش چین و چروك و جوان سازى پوست مى شود. کلاژن هیدرولیز شده در افزایش استحکام ناخن ها و کاهش دفعات شکستن آن ها موثر است.
collagen-11

کلاژن

کلاژن مهمترین پروتئین تولید شده در بدن انسان است.کلاژن پروتئینی است که ساختار بیشتر بدن انسان از جمله استخوان ها، پوست، تاندون ها و رباط ها را شکل می دهد.

کلاژن 28 تایپ مختلف دارد که کلاژن نوع 1 و 3 رایج ترین فرم کلاژن موجود در پوست است.

ملکول کلاژن درشت است و در دستگاه گوارش هضم نمیشود اما کلاژن هیدرولیز شده و کلاژن پپتید کلاژن با وزن ملکولی کم است که در دستگاه گوارش هضم شده و سپس توسط جریان خون به لایه های عمق تر پوست (سلول های لایه درم) می‌رسد و به افزایش کلاژن پوست کمک می‌کند.

اثرات مکمل تغذیه‌ای رویال کلاژن در بدن

مطالعات نشان می‌دهند مصرف مکمل حاوی کلاژن هیدرولیزشده، به ساخت مجدد کلاژن کمک کرده و موجب افزایش سطح کلاژن پوست شده و به این واسطه منجر به افزایش استحکام، خاصیت ارتجاعی و قوام پوست و بهبود آبرسانی پوست می‌گردد.
تاثیر گذاری عملکرد
سلامت پوست کمک به کاهش چین و چروك هاى پوستى - خاصیت جوانسازى پوست - کمک به افزایش رطوبت پوست - کمک به درخشش پوست - بهبود اختلالات پوستى - کاهش آسیب ها و التهابات پوستى ناشى از مداخلات پوستى تهاجمى - (همچون لیزر، لایه بردارى و...) - کمک به درمان لک هاى پوستى ناشى از آفتاب - کمک به افزایش خاصیت ارتجاعى و قوام پوست - کمک به رفع تیرگى پوست
سلامت ناخن افزایش مقاومت و استحکام ناخن‌ها - کاهش علائم بیمارى ناخن شکننده - کاهش خشکى ناخن ها
سلامت مو کمک به افزایش ضخامت تار مو - کمک به حفظ رطوبت مو - کمک به جلوگیرى از ریزش مو - کمک به استحکام مو

نظرات خریداران مکمل رویال کلاژن ایکس مارت

میتوانید در این قسمت نظرات مشتریانی که مدتی است این محصول را خریده‌اند و از آن استفاده کرده‌اند را بخوانید تا بتوانید بیشتر با جنبه‌های دیگر محصول آشنا شوید.

مکمل رویال کلاژن رو میخوای؟

فقط اگه بدونی داخل هر دونه قرص 833 میلی گرم کلاژن هیدرولیز شده داره کافیه دیگه سایر ویژگی هاش هم که گفته شده! تنها راز جوانسازی پوست تولید کلاژنه و رویال کلاژن ایکس مارت با قدرت این کار رو بر عهده میگیره! یک قدم به سمت زیبایی بردار!

راهنمای مصرف مکمل رویال کلاژن

چرا رویال کلاژن بهترین جوانساز پوست است؟​

مکمل رویال کلاژن، یک مکمل کلاژن ساز است که به واسطه داشتن 833 میلی گرم کلاژن هیدرولیزشده در هر قرص به افزایش تولید کلاژن به بهبود خاصیت ارتجاعی و قوام پوست و بهبود آبرسانی پوست کمک می‌کند.

کلاژن به کار رفته در این مکمل از نوع کلاژن 1 و 3 است که کلاژن تخصصی پوست می‌باشد، رویال کلاژن بهترین انتخاب برای جوانسازی پوست شماست.

مکمل رویال کلاژن در سوئیس فرموله شده و کلاژن مورد نیاز بدن شما را با بالاترین کیفیت تامین می‌کند.

بالا رفتن سن، تغذیه نامناسب، کاهش شدید وزن و قرار گرفتن در معرض آفتاب از مهم‌ترین عواملی هستند که باعث افتادگی و بروز چین و چروک پوستی می‌شوند.
 رویال کلاژن با افزایش الاستیسیته و حفظ قوام پوست از بروز افتادگی و چین و چروک پوستی جلوگیری می‌کند.

از حدود 20سالگی روند تخریب و کاهش تولید کلاژن در پوست شروع می‌شود،
استفاده از مکمل رویال کلاژن در سنین پایین‌ به محکم‌تر شدن پوست کمک کرده و روند پیری را به تعویق می‌اندازد.
بعد از 40 سالگی بدن هر سال یک درصد کلاژن از دست می‌دهد، از این رو مصرف مکمل کلاژن، بعد از 40 سالگی بسیار ضروری است؛ زیرا می تواند به بهتر شدن شرایط پوست و کاهش عمق چین و چروک‌های پوستی کمک کند.

کمبود کلاژن باعث بروز چین و چروک‌های پوستی می‌گردد؛ از عمیق تر شدن خط خنده و اخم گرفته تا بروز خطوط پنجه کلاغی در اطراف چشم.

برای کاهش و رفع چین و چروک‌های پوستی، مصرف مکمل رویال کلاژن ضروری است.

ترک‌های پوستی یک مشکل آزار دهنده برای بسیاری از افراد به خصوص خانم‌هاست. ترک‌های پوستی به دلایل مختلفی مانند کاهش و افزایش وزن، کشیدگی پوست در زمان بارداری و یا تغییرات هورمونی رخ می‌دهد.

مصرف مکمل رویال کلاژن با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست در جلوگیری از بروز ترک‌های پوستی موثر است.

منافذ باز یکی از آسیب‌های پوستی است که ظاهر ناخوشایندی رو پوست ایجاد می‌کند، رویال کلاژن با افزایش استحکام و حفظ ساختار پوست،  می‌تواند در کنترل منافذ باز پوست کمک کننده باشد.

مصرف مکمل کلاژن به بهبود بسیاری از مشکلات پوستی از جمله زخم بستر، خشکی پوست و پیری پوست کمک می‌کند.

استفاده از مکمل کلاژن بعد از انجام لیزر در کاهش آسیب‌ها و التهابات پوستی کمک کننده است. مصرف مکمل کلاژن تنها به مدت 3 روز اولیه پس از لیزر نشانگر بهبود قابل توجه بود. از این رو پیشنهاد می‌شود پیش از انجام مداخلات پوستی تهاجمی نظیر لیزر، لایه برداری پوست و … از مکمل رویال کلاژن استفاده شود.

سندرم ناخن شکننده نوعی اختلال است که با افزایش شکنندگی صفحه ناخن، زبری سطح، لایه برداری ناخن همراه است. بیماران مبتلا به سندرم ناخن شکننده، عموما شکایت دارند که ناخن‌هایشان خشک و ضعیف است و به راحتی شکسته می‌شود و قادر به رشد طولانی نیستند. کم آبی یکی از علت‌های بروز ناخن‌های شکننده است.

کلاژن هیدرولیز شده با خاصیت آب رسانی موجب بهبود سندرم ناخن شکننده می‌شود.

مکمل رویال کلاژن به سلامت پوست، مو و ناخن کمک می‌کند.

کلاژن فراوان ترین پروتئین بدن است که باعث کاهش چین و چروک و جلوگیری از افتادگی پوست می‌شود. همچنین به دلیل خاصیت آبرسانی شادابی پوست را به همراه دارد. این پروتئین در افزایش رطوبت و بهبود ضخامت فولیکول مو و افزایش استحکام ناخن‌ها موثر است.

بسیاری از افراد پس از یک دوره مصرف مکمل کلاژن منتظر دیدن نتایج واضح بر روی پوست خود هستند، برای اثر بخشی بهینه مکمل‌های کلاژن، این محصولات باید حداقل 3 تا 6 ماه استفاده شوند.

دوره مصرف مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت حداقل 3 ماه است، که بسته به شرایط پوستی و سن روزانه یک تا دو عدد همراه با وعده غذایی می توان استفاده کرد.

کلاژن منابع مختلفی دارد، نوع کلاژن به کار رفته در مکمل رویال کلاژن از نوع گاوی است که  وزن مولکولی بسیار پایینی دارد و اثر بخشی آن بسیار چشمگیر است.

روش‌های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد که هر فرد با توجه به سن، شرایط پوستی، بودجه، میزان انتظاری که از روش انتخابی دارد و ریسکی که از آن روش می‌پذیرد، می‌تواند یکی از روش‌های جوانسازی را انتخاب نماید.
مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت بهترین گزینه برای تامین کلاژن مورد نیاز پوست و حفظ سلامت، ‌شادابی و جوانی پوست شماست.

با رویال کلاژن سن فقط یه عدده!

کامل بخوانید بستن

سوالات متداول

در سال‌های اخیر استفاده از مکمل‌های خوراکی حاوی کلاژن هیدرولیز شده، به عنوان محصول ضد پیری رایج شده، زیرا مکمل خوراکی حاوی کلاژن هیدرولیز شده به لایه‌های عمیق تر پوست می‌رسد و فیزیولوژی و ظاهر پوست را بهبود بخشیده و منجر به افزایش آب رسانی، خاصیت ارتجاعی و قوام پوست می‌شود و چین و چروک پوست را کاهش داده و خاصیت جوان سازی دارد.

مصرف موضعی کلاژن خاصیت جوانسازی ندارد و تنها به بهبود رطوبت پوست کمک می‌کند.

کاهش کلاژن در بدن از 18 تا 29 سالگی شروع می‌شود، پس از 40 سال بدن انسان می‌تواند حدود 1٪ در سال کلاژن از دست بدهد، در حدود 80 سالگی تولید کلاژن در بدن می‌تواند به طور کلی 75٪ در مقایسه با بزرگسالان جوان کاهش یابد.

از این رو پیشنهاد می‌شود تا  مصرف مکمل کلاژن از دهه دوم زندگی به جهت پیشگیری از بروز چین و چروک‌های پوستی آغاز گردد.

جهت اثر بخشی بهینه توصیه می‌شود مصرف مکمل کلاژن حداقل به مدت 3 ماه مصرف گردد.

بله قطعا، مکمل رویال کلاژن ایکس-مارت فاقد نشاسته می‌باشد و برای فرد مبتلا به دیابت قابل استفاده است، بعلاوه با توجه به افزایش تخریب کلاژن در یک فرد دیابتی و احتمال تاخیر در ترمیم زخم این بیماران، مصرف مکمل کلاژن به حفظ سلامت پوست و تسریع ترمیم زخم‌ها از جمله بهبود زخم پای دیابتی به این بیماران کمک می‌کند.

سوالات متداول رویال کلاژن
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن