درباره ما

درباره ما

شرکت نیکان فارمد مهر فعالیت خود را از سال 1393 در زمینه واردات مکمل‌های غذایی و دارویی از کشو‌رهای انگلستان، چک و سوئیس آغاز کرده و توانسته با انتخاب هوشمند و درست محصولات، نیازهای اساسی مردم را در زمینه مکمل‌ها تامین کند. این شرکت از سال 1397 با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق پا به عرصه تولیدات مکمل‌های غذایی و دارویی در کشور گذاشت و پس از 2 سال تلاش مستمر برای شناسایی بازار و تامین با کیفیت ترین مواد اولیه در سال 1399 محصولات برند ایکس-مارت و هیرونیک خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه نمود.

محصولات تولیدی شرکت نیکان فارمد مهر با کمک نیروهای متخصص ایرانی و طبق تائیدیه شرکت‌های بزرگ و به نام سوئیسی تولید می‌شود.این محصولات در راستای تامین نیازهای خانواده ایرانی از جمله تقویت سیستم ایمنی، سلامت پوست، مو و ناخن، سلامت بانوان، تقویت عضلات و استخوانها و … تولید و به بازار عرضه شده است.

about us
درباره ما 1

ماموریت

آنچه که موجب ماندگاری ‌می‌شود، صداقت است. آنچه که صداقت را می‌سازد، باور به کاری است که انجام می‌دهیم. و آنچه که باور را می‌سازد، دانش و آگاهی است. برای رسیدن به دانش و آگاهی باید اشرافی کامل به امور مورد اجرا داشت.

شناسایی آنچه که جامعه در مبحث بهداشت و سلامت نیاز دارد، ماموریتی دشوار است. شرکت نیکان فارمد مهر، برای رسیدن به اشراف و تسلط بر امور، تیمی از افراد متخصص و خبره را تشکیل داده است که هر یک در حوزه کار خود تخصص دارند. ما به عنوان یک شرکت علمی، اولین ماموریت خود را در شناسایی و گردآوری افراد متخصص بنا نهادیم. با اتکا به این تیم، رسیدن به چشم انداز تصویر شده سازمان، مسیری هموار خواهد داشت.

شناسایی نیاز سلامت جامعه، نیازمند شناخت عوامل محیطی، جغرافیایی، بیولوژیکی و … است. تحقیق و گردآوری آمار، تحلیل و بررسی محصولات موجود در کنار این آمار، برای این ماموریت بسیار حیاتی است. از این تحلیل محصول تولیدی شناسایی می‌شود.

توانایی در رساندن محصول تولیدی با کیفیت به دست مصرف کننده، رسالتی دیگر بر دوش یک تولید کننده است. در راستای نیل به این هدف، شناسایی کانال‌های ارتباطی موثر و آگاه، اقدامی بنیادین است که باید به انجام رسد. نیکان فارمد مهر با اتکا به تجربه و دانش اندوخته شده در این حوزه، همراهانی نیک نام را، که در بین مخاطبان شناخته شده هستند، برگزیده است.

فعالیت در هر حوزه کسب و کار، برای یک جامعه، اشتغال‌زایی را به همراه دارد. رونق فعالیت اجرایی افراد متخصص، که سرمایه‌های انسانی هر کشور هستند، بازگشت سرمایه‌گذاری انجام شده در حوزه آموزش را میسر می‌سازد. یکی از ماموریت‌های مورد توجه در نیکان فارمد مهر، شناسایی و جذب این نیروهای متخصص است، تا گامی موثر در اعتلای جامعه برداشته شود.

شرکت نیکان فارمد مهر، با هدف ارتقای سلامت جامعه، ماموریتی کلان را در حوزه‌های وابسته به این صنعت، برای خود متصور شده است. این ماموریت جز با همراهی متخصصین و مجربین در دامنه‌های مختلف این حوزه به انجام نخواهد رسید. امیدواریم که بتوانیم رسالت عمومی اجتماعی خود را نیز در این راستا، با همراهی افراد خبره، به نیکی به انجام رسانیم.

چشم انداز

شرکت نیکان فارمد مهر با اهدافی کشوری و بین المللی گام‌های اجرایی خود را در کنار مردم بر‌می‌دارد. ما با شعار «سلامت روزانه، ثروت روزانه» بر این باور هستیم که باید مراقب گران‌بها ترین ثروت انسان‌ها باشیم. با حفظ این سرمایه، امکان رشد و ترقی برای جامعه بوجود آمده و توسعه پایدار مفهومی عمیق پیدا خواهد نمود.

ما باید اجازه دهیم که زندگی، در مسیر تعالی حرکت داشته باشد. با ضعف در سیستم ایمنی و سلامت افراد، بودجه درمان، وقت و انرژی صرف شده برای بهبود سلامت، بسیار گران‌ خواهد بود. با نگاه به توسعه و تعالی انسانی، رسیدن به جامعه‌ای پایدار و سلامت، از اهداف کلان نیکان فارمد مهر قرار گرفته است. نگاه و سیاست پیشگیرانه در زمینه سلامت و بهداشت، ما را برآن داشت تا به محصولات این حوزه با نگاهی متفاوت بنگریم و اثربخشی و کیفیت را در اولویت قرار دهیم.

با توجه به آمار جمعیتی کشور، و طبقه بندی رده‌های سنی، سعی برآن داریم که محصولات مورد نیاز هر گروه سنی را شناسایی و در تولید آن پیش رویم. این مسیر را با این نگاه پیش می‌بریم که بتوانیم در کنار هر خانواده‌ ایرانی، حضوری پررنگ و اثربخش داشته باشیم.

آنچه که نیکان فارمد مهر به آن اندیشیده‌ است، صرفا تولید یک مکمل نیست. اثر جانبی مصرف، از موارد مهمی است که در تولید محصولات، مورد توجه بسیار قرار گرفته است. این سیاست از دیدگاه احتمال وجود بیماری‌های دیگر در مصرف کننده و تداخل محصولات با آن تاکید شده است.

آنچه که ما به آن می‌اندیشیم، مجال اندیشه شما برای پیشرفت را بیشتر و نگرانی شما برای سلامت را کمتر می‌نماید. امیدواریم که بتوانیم در این راستا، ثروتی را به خانواده‌ها و افراد جامعه تقدیم نماییم که پیشرفتی پایدار را به ارمغان آورد.

درباره ما 2
درباره ما 3

خط مشی

  • شناسایی بهترین استعدادها و تولید بهترین محصولات
  • همگامی با استاندارهای روز دنیا
  • پیشرو بودن و نوآوری در کسب و کار
  • اهتمام به بهبود مستمر کیفیت خدمات و محصولات
  • مشتری مداری و تعهد به کیفیت
  • ارتقای سطح دانش، یادگیری و مشارکت کارکنان
  • شایسته گزینی و امنیت شغلی
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن

همواره پاسخگوی شما هستیم

جهت مشاوره در مورد محصولات ما

با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

021-58201000